Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek rá melyiket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek rá melyiket szeretem őszintén?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, vele nem beszélgetek annyit mert egyszerűen nem tudok (megkockáztatom hogy ő nem akar velem) aztán van egy másik fiú aki iránt nem tudom mit érzéke vele többet beszélgetek viszont messze él... Hogy jöjjek rá hogy melyiket szeretem őszintén?

2019. jan. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Tedd a szívedre a kezed és gondold végig melyikkel éreznéd jobban magad. Akit választasz az lesz.

Ez nagyon régiesen gagyi megfogalmazás volt szóval itt van egy 2k19ből: amelyikkel jobb lenne a sex😀

2019. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha túlságosan messze él akkor ne kezdj ki vele, tudom milyen rossz lehet egy távkapcsolat....

Plussz a másik fiúval beszélgess őszintén:) majd megtudod, hogy mi a helyzet :P

18/L

2019. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát amelyiket szereted az csöndes, visszahúzódó, valószínűleg nem jutnál vele messzire... viszont a másik egyeddel, ha olyan jól sikerül megértenetek egymást, akkor a távkapcsolat nem lehet, nagy problem?
2019. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy 2 emberbe nem lehetsz szerelmes.Nemtudsz kiigazodni magadon,ezért vagy összezavarva.De végülis van választásod.Válazd azt amelyik igazán kéne
2019. jan. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyikkel nem annyira beszélsz azt annyira nem ismered ergo nem szeretheted. A masikkal távkapcsolat lenne. Plusz ha már felvetetted, hogx melyiket jobban, akkor egyiket sem eléggé. Azaz inkább keress egy harmadikat.
2019. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!