Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe nagyon-nagyon szerelmes vagyok. :D Beszélget velem, órákon ha a közelében vagyok, mindig felém fordulva ül és piszkál. Valamelyik nap elvette a telefonomat, és beírta a telefonszámat.. A telefonomról olyan üzeneteket küld magának mint pl. “Szeretlek❤️❤️“

Az a baj, hogy nem mindig ilyen. Van amikor nagyon bunkó velem, és nem beszélget velem. Aztán másnap ismét minden a régi.

Egyszerre 4-5 lánnyal beszélget, mindegyiket Kicsimnek és Életemnek hívja.. és az 4-5 lányon kívűl mindig van egy aktuális barátnője. A többi lány meg csak úgy van neki, vagy nem is tudom :D

Sok ember azt mondta hogy nem érdemes egy ilyen fiúval foglalkoznom, mert csak játszik velem..

És igazábol nem értem miért csinálja ezt az egészet.. Teljesen összezavar. Egyszer nagyon kedves, aztan közli velem hogy utál. Másnap pedig megint foglalkozik velem. Válaszokat előre is köszönöm! :) 16/l



2019. febr. 2. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindketten óvodás módon viselkedtek, mindemellett te még nagyon naiv is vagy. Nyugi,a többi lánnyal is ugyanilyen kedves,nem vagy több a többinél számára, bármennyire is azt szeretnéd.
2019. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a pali játszana veled nem kellenél neki barâtnőként.És mit akarsz tőle hogyha van barátnője??
2019. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Undorító...

Manapság ilyen bunkóknak teszik szét a lábukat a csajok.

Aztán meg sír hogy megcsalta a rossz herceg.

2019. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló tökéletes választ írt a kérdésedre!

Annyival kiegészíteném, hogy 16 évesen lehetne több eszed, mert úgy viselkedsz, mint egy 9 éves.

2019. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!