Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tetszik nekem egy fiú már egy ideje, de ő ezt nem tudja. 11.-esek vagyunk. Néha adott olyan jeleket, hogy én is bejövök neki, de ezek nem voltak egyértelműek, úgyhogy nem éltem bele magam túlságosan :)

Régen sokat beszélgettünk instagrammon, aztán valahogy ezek a beszélgetések abbamaradtak. Mindig nagyon kedves volt velem, sokszor megdicsért, és szívecskéket küldött az üzeneteiben. De egyébként a suliban nem beszélünk sokat, én is elvagyok a barátnőimmel, ő is a barátaival.

És most, egy pár hete újra rámírt, hogy bánja, hogy már régen nem írt, és szeretne velem megint beszélgetni, mert mostanában nem jut ideje a barátaira. És hogy akikkel suliban lóg, ők csak haverok. Azóta megint eltelt vagy két hét, és minden nap beszélünk, és olyan, mint régen. Mindig megdicsér, bíztat, és tanácsokat ad, szíveket küld.

Szerintetek most miként gondolhat rám? Csak barát lennék, vagy több?

Előre is köszönöm, ha elolvastad, és válaszolsz valamit :)



2019. febr. 7. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát... tudod szerintem bejössz neki, de ebből kapcsolat ne nagyon legyen.

18/l

2019. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagy esély van rá, hogy bejössz neki.

Lépni fél, vagy nem tudom igazából.

Elhívhatna valahova, ezt valahogy jelezd felé.

2019. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!