Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy baj az, ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az, ha a kiszemeltem egy 24 éves fiú, én meg 17 vagyok?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, a fiú 24, jóban vagyunk de én kezdek többet érezni iránta. Neki van egy vele egyidős kiszemeltje.. Nemrégiben észrevettem, hogy kezd zavarni az a másik lány és hogy egyre jobban kezdek belehabarodni a fiúba. Mit tegyek?

2019. febr. 11. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor jogos hogy féltékeny vagy.De az a baj,hogy hiába vagytok jóban,ha neki már megvan a kiszemeltje akkor sokat nem tudsz tenni ellene.Vegyük csak például:tegyük fel neked van egy fiú barátod,akinek tetszel,viszont te csak barátként tekintesz rá,mivel van egy másik srác Kiszemelt aki kell neked.Akkor melyiket akarod? Kiszemelt vagy azt aki friendzone? Ugye hogy nyilvánvaló ☺
2019. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsombi55 ***** válasza:

Ha nem szembesíted a helyzettel (persze hagyd ki a féltékenységet) akkor nem fog úgy kezelni, az biztos. Lehet utána sem de ha csak vársz vagy játszod a flörtölőst, hogy vegyen észre és menjen inkább utánad azzal biztos nem jutsz semmire.

Ha valamilyen választ akarsz akkor itt el kell hagynod a "fiúk kell kezdeményezzenek" baromságot.

2019. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!