Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel érjem el hogy kedvesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melánia5059 kérdése:

Mivel érjem el hogy kedvesebb legyen s hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe beleszerettem. És nagyon szeretném ha osszejonnenk. Csak az a baj hogy néha néha szokott egy kicsit bunkózni. S elszeretném érni hogy kedvesebb legyen s hogy belém szeressen.

2019. febr. 21. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha bunkozik veled, nem hiszem, hogy beleszerettél. Nem szerelmes vagy belé, hanem külsőre tetszik. Ez neked meg lehet hogy elég egybefolytnak tűnik. Nem igazán tudod külön választani a kettőt.

Erre egyébként nincsenek praktikák, hogy hogyan legyen veled kedvesebb. Ilyeneket megprobalhatsz, hogy szünetekben odamesz, és beszelgwtsz vele valamiről, ami mindkettőt őket érdekli. De hát erre egyáltalán nincs garancia, hogy beválik. Lehet csak még inkább piszkálni meg bunkozik fog...

2019. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A "bunkózás" is azt jelenti, hogy érdeklődik irántad, csak ő igy mutatja ki, mert még éretlen.

Ha még nagyon fiatal akkor nem is nagyon érdekelheti a barátnőzés.

Ha nem akarja akkor nem érdemes erőltetni.

Régebben nekem is volt ilyen lányok részéről történő kapcsolatkezdeményezés, sőt felajálkozás, de sajnos kihagytam, nem voltam elég érett hozzá. Kicsit bánom is. Na mindegy.


/F/

2019. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nehéz úgy... a szerelem nagyobb nálunk - vagy elér minket, vagy nem - minden mesterkedés akadályozza

Tehát vagy beléd szeret, vagy nem. Az, hogy csak kihasználja a te érzéseidet, arra nincs szükség.

2019. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bunkózik vagy csipkelődik ? Ha tényleg bunkó-felejtsd el.

Ha csipkelődik-bejössz neki.

2019. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteld jobban magad!

Ne hagyd,hogy bunkózzon veled!

Ha azt akarod,hogy kedvesebb legyen,legyen tartásod és ne engedd,hogy bunkózzon veled.

Még az is lehet,hogy nem tisztel,amiatt,mert Te ezt hagyod...

2019. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves válasz adok. Az igazat megvallva hogy mindenki értse az első válaszolónak azt szeretném mondani hogy ő végzett a sulival és idáig se jártunk egy suliba. Kicsit messzebb vagyunk egymástól. És csak akkor találkozunk ha megyünk a barátjához. Mivel az én szüleim s a barátja szülei jóba vannak.
2019. febr. 21. 11:39
 7/11 A kérdező kommentje:
A másik dolog hogy nemcsak bunkozik hanem nagyképű s állandóan szól be. Mikor írogattunk volt állandóan nagy szája volt de mikor találkozunk meg se mer szólalni. És hogyha találkozunk is állandóan néz. S mosolyog és üzenget a barátjától. Pl olyant üzent a múltkor is hogy: úgy még csokolgatnalak. S mondtam a barátjának hogy nem hiszem el. És mikor hazaértünk s rá írtam a barátjára kérdem hogy igaz ez amit üzent s azt mondta nem csal viccelt. Ha jól tudom minden viccnek fele igaz.🙂
2019. febr. 21. 11:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Milyen tanácsokat tudnátok adni? Mit csináljak?
2019. febr. 21. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ien arogáns neveletlen,Tiszteletlen,Éretlen,Szilva mag kell neked aki állandoan beszól,Fikáz,Búnko,nagyképű?


Én azt mondóm neked hógy ha beszol,Telon keresztűl neked szivat,élőben személyesen meg félénk vissza húzodó.


Szivasd meg te is hogy tudja hól a helye!De ne telon keresztűl,hanem személyesen!

2019. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok)*és igy meg túdja hogy téged nem lehet szivatni,És abba hagyja elöbb útobb.Ha nem teszel semmit,a barátai elött is ha picit bátrabb lessz veled,Egy kis idő után csak fikázni fog,hogy menő legyen a barátai szemében!


Szóval egyáltalán ne engedd hogy szivasson téged,Szólj vissza neki ahányszor csak beszól!Garancia;Kisebb lessz az arca.

2019. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!