Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elérni hogy belém szeressen az a lány akit nagyon szeretek úgy hogy neki van már egy 3 éves kapcsolata?

Figyelt kérdés
A lány állítása szerint fontos vagyok neki és soha nem voltam és nem is leszek a számára közömbös, és azt is mondta már hogy érez valamit irántam de ő még is ragaszkodik a barátjához mert szereti és képtelen szakítani vele, meg olyan hülyeségeket mond hogy neki már késő belevágni egy másik kapcsolatba, úgy viselkedik mint ha 40 eves lenne közben csak 19,sokat gondolkoztam már rajta hogy mit kéne tennem vagy hova hívjam el de a barája mindíg kerezstbe tesz mert nem engedi el, így fulladt kudarcaba a mkstani 2 napos találka is, ezért már teljesen tanácstalan lettem és a segítségeteket szeretném kérni. Elfelejteni semmiféleképpen nem tudom de nemnis akarom mar lassan 2 hónapja szenvedünk így de nagyon szeretem és képtelen vagyok elengedni. Előre is köszönöm a segítséget!
2018. dec. 28. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, majd ha vége lesz a kapcsolatának próbálkozhatsz, valszinűleg te a B terv vagy ha mostani apsija majd dobná legyen vki tartalékba. REMÉNYTELEN!
2018. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretee hagyod,hogy boldog legyen mással.
2018. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vedd már észre hogy ezeket a hülyeségeket azért mondja hogy lerázzon.

Milyen érdekes, a barátja nem engedi el randira.

2 hónapja szenvedünk. Ez csak rád vonatkozik.

Szerintem addig hagyd őket békén amíg teljesen nem csinálnak hülyét belőled.

2018. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja ertem. Szóval azert mondja azt hogy fontos vagyok neki, érez valamit irántam meg hogy nem akar elveszíteni mert le akar rázni? Hát elég furcsán adja akkor a tudtomra, és hidd el hogy próbáltam elfelejteni meg nem is beszeltem vele de mindig elkezdett irkálni meg jött utánam ha nem szoltam hozzá, meg így hiányzok meg úgy hiányzok neki... tényleg nem ertem akkor. De azert köszönöm a válaszod és a többiekét is!
2018. dec. 28. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos vagy neki, de annyira nem, hogy elhagyja miattad a jelenlegi barátját, akkor nem vagy fontos neki ELÉGGÉ. Bocsi, de ha nem hajlandó szakítani a sráccal miattad, akkor nem szeret eléggé. Sad, but true.


Hogyan lehet ezen változtatni? Hát, ha eddig nem lépett, be lehet játszani a válassz kettőnk közül kártyát, de igazából ott választ nap mint nap, hogy a barátjával marad.

Megpróbálhatod elbűvölni randin, ha összejön, de szerintem pontosan tudja ő, hogy mit érez.


Én elkezdenék nem beszélni vele, nem keresni, nem fájdítani a szívem, mert nem vagyok neki elég fontos. Így legalább én sem szomorkodom, és ha tényleg engem szeretne, akkor elhagyná a pasiját, ha meg nem, akkor túllépnék rajta. Ja, amúgy lány vagyok, csak a te szemszögedből írtam. Bocsi ha kicsit off, amit írtam, de ez a véleményem.

2018. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt off, ertem mit mondasz... köszi a választ!
2018. dec. 29. 00:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak nehéz neki kilépni egy kapcsolatból. Én is kerültem sajnos ilyen helyzetbe nemrég, hogy elkezdtem érdeklődni egy másik srác iránt, de a megszokott, működő régi és biztos dolgot nehéz volt feladni egy új és bizonytalan dologért. Neki is ez lehet, ahogy én értelmezem a leírtakat. Nagy elhatározás kell egy ilyen lépéshez, de ha tényleg szeret, lépni fog. Ha nem, akkor meg csak jó játékszernek hasznal, ami viszont nagyon csúnya dolog tőle.
2018. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak azt tudja mondani mindíg hogy képtelen rá otthagyni meg hogy szereti... de nem meri bevallani sajat meganak sem hogy mit erez irantam. Értem, kicsit átérzem a helyzeted bisztos nehéz lehetett. Csak itt még az is nagy poén hogy nem is bíznak egymásban, ezt a lány mondta,meg alig engedi el a gyerek valahova, hát mi ez már?... meg hogy ő sem bízna a helyében magában. Hát mondom ez rohadt jó.. Tudtommal egy kapcsolatban a legfontosabb a kölcsönös bizalom, annélkül cseszhetik az egészet. De ez persze csak az én személyes véleményem. De köszönöm a válaszod!
2018. dec. 30. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!