Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyekk, hogy vegre en is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyekk, hogy vegre en is boldog legyek? Van eselyem nala? Szerethet engem? Vagy csak hazudgal?

Figyelt kérdés

Na szoval van egy fiu lassan masfel eve megy ez a se veled se nelkuled kapcsolta teljes mertekben titokba.

Az a helyzet hogy nagyon szeretem ot nem birok nelkule elni akarmennyire is elszeretnem engedni nem megy.

Tortentek dolgok es idokozbe 4 eves kapcsolat utan megnosult. A felesegevel sehogy nincsenek mindig csak veszekednek sokszor haza megy nem jonnek ki jol. Nem nosult volna meg csak hat tortentek dolgok.

Par napja talalkoztam vele egy buliba nem akartam tole semmit ugy voltam vele felesege van hagyon beken, de hat na eloszor csak elhuzot tancolni utana meg fogta a segem aztan ki mentunk cigizni es mondta mennyek el vele elmentem.

Es eletebe eloszor azt mondta szeret mondtam neki hogy ha szeretne akkor nem birna nelkulem elni es erre az volt a valasza hogy szeret. Mondtam hogy, o nem engem szeret ha nem a feleseget es azt mondta szeret azt is mondtam neki hogy nem akarlak soha elengednine o meg mondta h nem is kell.

Tiszta szivembol szeretem csak ot senki mast masra meg ra nezni se tudok mit tegyek?

Hogy en is boldog legyek.



2019. febr. 24. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy boldog légy ahhoz az kell hogy elfejetsd.

Ha valaki szeret valakit nem így érezteti a másikkal.

Amolyan pótlék vagy a felesége mellett.

Én azt ajánlom, hogy szakíts meg minden kapocsolatot a sráccal és fogadd el, hogy nem lehet köztetek semmi.

Kezdj el ismerkedni és idővel látod majd hogy nem csak ő van a világon és rá tudsz majd nézni másra is.

És majd idővel megtalálod a saját párod!😉

2019. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!