Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet még egyáltalán vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még egyáltalán vagy ez már csak egyoldalú kapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal volt egy zűrösebb időszakunk, elég sokat veszekedtünk és egy-egy alkalommal olyankokat vágott a fejemhez, hogy "ennek semmi értelme, hogy így folytassuk" meg hasonló dolgok, de utánna mindig ő kért bocsánatot és ha szóba hozom, hogy esetleg meggyengültek-e az érzései még ő van megsértődve, hogy én azt állítom, hogy nem szeret, de viszont mióta volt ez az időszakunk (lassan 1 hónapja) nem is akar velem találkozni, vagyis ő azt mondja akar, de a végén mindig betervez valami mást a haverjaival, eleinte megértettem, hiszem nem lehet mindig minden időt együtt tölteni, de ez egy hónap után kezd kicsit sok lenni, de akkor minek maradna velem ha nem szeret...

Teljesen össze vagyok zavarodva...


8 hónapja vagyunk együtt én 17/L - ő 18/F



2018. márc. 30. 00:32
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:
64%

Jó,tényleg nem lehet minden időt együtt tölteni,de! Azért 1 hónap?

Lehet,hogy neki idő kell,csak ezt nem akarta megmondani,hogy ne érezd úgy,hogy szakítani akar.

Vaagy kezdenek elhalványulni az érzései...de nagyon remélem,hogy inkább csak az elsőről van szó.De erről inkább beszélnetek kéne.

2018. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Az fix,hogy a szeretet, szerelem nem ilyen.

DÖnthetsz,hogy az sértődős-bűnbánós ,ill. bűntudatkeltős viselkedése mikor öli meg a kapcsolatotokat. Még letudhatsz vele 8 hónapot,vagy 8évet? Rajtad áll, nem szégyen a rosszból kitörni, ne gondold,hogy soha többet nem találsz mást, aki ráaádsul megértő, kimutatja szeretetét, és legfőképp nem játsza a sértődött óvodást. JA,ÉS NEM HANYAGOL EL!

2018. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!