Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy lány kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány kezdeményezhet?

Figyelt kérdés

Nem teljesen arra gondolok, hogy oda megyek beszélgetni egy tök ismeretlennel, hanem mondjuk megtetszik és bejelölöm facebookon. Vagy ez önmagában nem is elég?

Légyszi írjatok meg a véleményeteket!



#kezdeményezés #kaovsolatok
2019. márc. 3. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhet, de szerintem jobb ha a fiú kezdeményez. Te csak adj neki egyértelmű jeleket, hogy bejön neked.
2019. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Nojaunicorn válasza:
Tudod az nagyon gáz ha egy csaj kezdeményez😃
2019. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én megtettem nemrég. Mármint nem bejelöltem, hanem direkt odamentem hozzá a suliban és elhívtam egy kávéra. Úgy voltam vele, nincs veszíteni valóm.

Nem bántam meg, nagyon jól sült el a dolog. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

18L

2019. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Van egy őrült ötletem. Mi lenne ha nem facen jelölgetnétek egymást, hanem a való életben beszélgetnétek?
2019. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!