Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikusok! Nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Nektek milyen lány/nő az ideálotok?

Figyelt kérdés

Nemet es kort is irjatok

16/l


2019. márc. 4. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Nincs kifejezetten ideálom, de pl. Ariana Grandét nagyon megcsinálnám. Fél karomat fel... izé odaadnám neki.

L/29

2019. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fiusan viselkedo, de kulsoleg noies lanyok

17

2019. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nőies nő, ambiciózus és intelligens.

Az évek tapasztalata azt mutatja a szőke haj bejön, hiába tiltakozok ellene. :D


19/LL


(amúgy ha a leszbikusoknak szól a kérdés, miért kell nemet írni? Vannak nem nő nemű leszbikusok is? :D)

2019. márc. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
88%
Noiesebb, de nem az a plazafeeling. Sotetebb hajuak, vilagos bor. Alkatra mindegy, a tul sovanyak nem jonnek be. Legyen apolt, empatikus, huseges, fogadjon el olyannak, amilyen vagyok. 26/L/L
2019. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Külsőleg igazából mindegy, az a lényeg, hogy a kisugárzása fogjon meg. (mondjuk a fekete haj nagyon tetszik, de ez igazából nem mérvadó:D)

Az nem árt, ha a hobbijaink egyeznek, pl plusz pont ha szereti animéket.:D

Talán az egy főbb kritérium, hogy ne legyen túl fiús, a rövid hajjal semmi bajom, meg a laza öltözködéssel sem, csak a viselkedésében meg a megnyilvánulásaiban azért érződjön, hogy nő.

2019. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Ja lemaradt, 18/L
2019. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem jonnek be a fiusabb lanyok. Legyen 17 vagy 25 eves, a lenyeg, hogy erett felfogasu legyen, ne gyerekes. Komolyan is lehessen vele beszelgetni, de a poenkodast se utasitsa vissza. En eleg koran ero tipus vagyok. De amellett, hogy ertelmes nonek tartom magam, "dilis" is vagyok eleg sokszor. De igy szep az elet. Szoval..a hasonlo lanyok tetszenek. Lehet nagyok az elvarasaim, de eddig meg egy hasonlo lanyhoz sem volt szerencsem sajnos. De ami kesik, nem mulik remelem.😊
2019. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. Semmikepp nem az anime fuggo meg hasonlo lanyok.. szornyu. Legyen teljesen atlagos no. Megis fogjon meg szemelyisegeben, kisugarzasaban. Rajtam sem latszik, hogy a lanyokhoz vonzodom. Megis igy van.😊
2019. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
* 18/L
2019. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
74%

Kedves 8-as , mi szörnyű az animéket szerető csajokban ? Kifejtenéd ? :D Csak h tudjam miért is vagyunk szörnyűek :P

Amugy kedves kérdező , az én válaszom annyi , hogy lehet tőlem a csaj egy rózsaszín felhőn ügető unikornis is , a lényeg az , hogy kedves , szerethető , jó humorú egyén legyen. Nincs konrét ideálom , de két dolog van, ami el tud varázsolni az előbb felsorolt tulajdonságok mellett, azok pedig a mosoly és szemek :) 20/L

2019. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!