Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azon csajokr...

Mi a véleményetek azon csajokról, akik ketten-hárman együtt laknak/élnek, nem pasiznak, de állítólag nem leszbikusok?

Figyelt kérdés

Baráti körünkben, rokonságunkban, munkatársaink között is voltak és vannak ilyen lányok. (Azért írom, hogy lányok, csajok, mert jellemző a harminc alatti kór. Persze akadnak idősebbek is.)

Most, vagy nem vállalják fel másságukat, vagy a kakukktojás kategóriába tartoznak. (?) Egyik másik, néha próbálkozik az ellenkező nemmel, ám jellemzően elzárkóznak ezen lehetőségtől.

Tapasztalatom, hogy állandóan csajok társaságát keresik, velük mutatkoznak többnyire. Kerülik a baráti, céges, családi összejöveteleket, ám annál többet buliznak, szórakoznak barátnőikkel. Ezeket rendre kiposztoljak a közösségi oldalakon.

Tehát, ha ily módon élnek annak mi lehet az oka?



2014. júl. 1. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az,hogy elment a kedvük a pasiktól?!:) 31/F
2014. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez bennem is felmerült. De a legtöbb ilyen hölgy ismerősöm nem is igazán pasizott. Legalábbis, semmi komoly nő-férfi kapcsolatban nem voltak.

Férfiutálatnak egyik sem adott még hangot.

2014. júl. 1. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem fontos számukra a párkapcsolat, inkább buliznak. Lehet, hogy vannak szeretőik/kalandjaik, csak nem kérkednek velük.

Persze előfordulhat az is, hogy tényleg leszbik, nem zárható ki ez a lehetőség sem.

2014. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan társaságot, akik egy időben ilyennek tűnhettek, annyi kivétellel, hogy azért srácokkal is találkoztak, de nem pasizás miatt (illetve az egyik azért barátkozott egy sráccal, de a srác nem vette a lapot, a lány meg reménykedett és csendben nyáladzott).

Az együtt élésnek prózai oka volt: ugyanabból a vidéki településről kerültek fel Bp.-re egyetemre, és az egyiknek volt lakása Pesten, a többi meg ment hozzá albérletbe, mert jobb olyannal lenni, akit ismernek. Közben persze váltakoztak a baráti viszonyok, meg cserélődött is a kollektíva. De egyik sem volt leszbikus vagy turbószingli - csak vagy szerencséjük nem volt, vagy az egyetemi szakuk mellett nem volt idő pasizni, vagy gyér volt a választék a pasikból, akit megismertek (hát amit láttam az egyik csoporttársaiból... igénytelen, zsíros hajú, rosszul öltözködő palik... az a pár, aki még úgy-ahogy normálisan nézett ki, az totál gyökér volt mind, a szociális analfabétától kezdve az érzelmekkel játszadozó bunkóig... bulikban meg a többség nem az a típus volt, akivel komoly kapcsolatot lehet tervezni).


De tényleg lehet az is az ok, hogy addig megjárták a pasikkal, és úgy döntöttek, egy ideig nem kell nekik belőlük. Vagy épp túl korán kerültek bele egy komoly, hosszú kapcsolatba, amiből elegük lett.

2014. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is együtt lakok két barátnőmmel. Nem vagyunk leszbik!

Praktikus oka van főleg. Megoszlik az albérleti díj. Egyedül egy lakást nem bírnánk kifizetni együtt viszont olcsón megússzuk.

Nem tudom megmagyarázni engem nem érdekel a randizás. Soha nem is izgatott a téma. Se fiúkkal se lányokkal. Jól elvagyok így. Barátaim vannak, de ennél több nekem nem kell.

Lakótársaim sem pasiznak sokat. Egyiknek van egy barátja, de az házas és csak néha találkoznak.

A napi 8-12 óra munka elviszi minden energiánkat. Örülünk, ha aludni van időnk.

2014. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs pénzük egyedül saját lakásra.

Egy ismerősöm - már harmincas - lakótársakkal lakik, az albérleti díjból fizeti a lakáshitelt.

2014. júl. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jár folyton a szexen az esze. Két csendesebb lány tök jól el tud lenni barátnőként egy lakásban.

Akik meg kívánják a testiséget, nekik nem feltétlenül kell a lakótárs hogy csajos szexet rendezzenek.

2015. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Érdekesség, hogy az ilyen összezárt csajtársaságokban szinte mindig van leszbizés..
2015. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!