Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívják el egy csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívják el egy csajt randira? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány aki az osztályomba jár és nekem nagyon tetszik. Úgy érzem én sem vagyok közömbös a számára. Annyit tudni kell hogy még régebben (több hónapja) egyszer megpróbáltam már elhívni, de azt mondta hogy nincs rá ideje. Most még egyszer megpróbálom elhívni. Élőben tegyem meg vagy ráírjak és úgy hívjam el? Meg hova hívjam el egyáltalán? Sétálni vagy kávézni vagy mire? Meg ezt hogyan vezessem be neki?

2019. márc. 8. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziaheló, arra gondoltam, megihatnánk egy bambit,vagy mit tudom én. Lenne kedved hozzá?
2019. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
A lányoknál van egy olyan szabály hogy osztálytársal nem randiznak. Ne kérdezd...
2019. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem lenne kedved eljönni velem kávézni?


Ha szeretne akkor azt mondja hogy igen.. ha nem akkor nem, tehát nincs értelme hova bevezetni.

2019. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eléggé úgy néz ki hogy összejöhet a dolog, hiába osztálytárs. És köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhetnek még.
2019. márc. 8. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne osztálytársak előtt. Vagy ha egyedül van és senki nem lát titeket vagy inkább írj neki. De előtte dumálj vele/írj neki másról és vezesd bele a témába.
2019. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen személyesen! S semmiképpem sem a többiek előtt!

Te ismered a lányt, hogy hová hívd meg. Magamról tudom, hogy a sétálni beválna. De ha tudod, szereti a kávét, akkor hívd el kávézni.

Esetleg hazakisérheted, ha úgy adódik.

Kérdez meg, nincs e kedve találkozni veled vmikor sulin kívül.

2019. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tervezem, hogy a hétvégén megpróbálom elhívni. De hogyan reagálnak ha rosszul mértem fel a terepet és visszautasít? Mert hát ugye ő az osztálytársam és akkor kicsit kínos lenne a helyzet.
2019. márc. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!