Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatot akar vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatot akar vagy csak lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akivel 1 hónapja randizok és megkérdeztem tőle hogy ő akkor mit akar tőlem végülis. Ő azt mondta lefeküdni én pedig megkérdeztem hogy csak ennyit? Megmondtam neki hogy én ezt csak olyannal csinálnám akivel együtt vagyok és szeretek. Főleg azért mert még nem voltam senkivel és nem akarom elsietni ezt a dolgot. Azt mondta de ha lefekszünk akkor valamilyen szinten együtt leszünk. Igazából eléggé bejön és nem tudom mit kéne most csinálnom, mert nem akarom hogy kihasználjon de elvesziteni se akarom őt. 18/L

2019. márc. 9. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak lefektetni akar, hagyd ott
2019. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Fekudj le vele!
2019. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Karena26 válasza:
69%
Nem jelentesz neki semmit, kár ragaszkodni hozzá. A szűzességed ne add ilyennek!
2019. márc. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt csávó még ahhoz képest :D De hiszen elmondta, hogy mit akar, akkor miért kérdés ez? Gondolom kihasználja és érzi is, hogy nagyon tetszik neked, de mi mást tenne?

Na de a lényeg, hogy mint ahogy Ő is elmondta, csak le akar feküdni veled. Megszerezni nem hiszem, hogy megtudnád hosszabb távra, meg amúgy is mi a biztosíték, hogy tényleg együtt is marad veled? Tudnál benne még bízni ezek után?

18/F

2019. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok lehet, valószínű ha lefeküdnék vele se jönnénk össze és csak kihasználna.
2019. márc. 10. 18:30
 6/6 anonim válasza:
100%
Csak szexet akar..de nézd a jó oldalát legalább nem csapott be,hanem konkretan elmondta hogy mit akar és nem cseszte át a fejed..de semmikeppen se fekudj le vele mert csak neked lesz szar :(
2019. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!