Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van? Miért nem olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Miért nem olyan, mint eddig?

Figyelt kérdés
Hét hónapja vagyunk együtt a párommal, életem első igazi szerelme, ő vette el a szüzességem is, de pár napja úgy érzem, mint ha már nem szeretném úgy, mint ő engem. Rosszat semmiképpen sem szeretnék neki, nagyon sokat jelent nekem, de nem tudom, mi van. Nagyon hirtelen jött a dolog. De látni szeretném, megcsókolni, találkozni vele. Programjaink, randijaink is vannak, jem volt “ellaposodva” a kapcsolat. Neki is én voltam az első, teljesen belém van esve, és idáig én is ezt éreztem. Ma, ahogy egyre többet gondolkoztam ezen, egyre jobban pánikolok és mindig csak arra jutok, hogy nem szeretem eléggé. Szakítanunk kell? Azt nem szeretnék. Nagyon hiányozna. Imádok vele aludni, szex nélkül is, szeretem, ha “csak” átkarol, vagy ha hirdhatom a pulcsiját. De már olyan, mint ha most nem érezném ugyanazt. Mi legyen? 19/L

2019. márc. 11. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem gyakran elmúlik, sajnos ez van. De át tud alakulni szeretetté. Ha ez megvan, ne szakíts.
2019. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Ugyan, ilyen korban ez a természetes. Mindenki megy amerre lát...


A szerelem max fél-1 évig tart, aztán kiég. Nem bírja az agy. Utána tényleg vagy átalakul valami hosszútávúvá, vagy nem... de 19 évesen előtted az élet. Ki gondolja azt, hogy vele kell leélni az életed?


Ráadásul nincs összehasonlítási alapod sem a többi kannal.


Engem is dobott egy pont 19 éves csaj, mert már nem szeretett. Ez van, utólag örülök neki, mert nem nyűglődtünk legalább. Így is elvett 2 hónapot az életemből, amíg próbálta győzködni magát és hiába kérdeztem mi baja... nem jó ez.

2019. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem garantáltan csökken, ez így működik.

Ne lepődj meg rajta.

Szeretitek egymást? Megvan a tisztelet? Vannak közös témák és tevékenységek?

Ha igen, akkor semmi gond.

2019. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen hullámvölgyek. Minden kapcsolatban. Ne szakíts vele rögtön, hagyd hogy elmélyüljenek az érzések, lehet, hogy csak most hirtelen érzed így néhány hónapig, aztán utána ismét másabb lesz.

Nálunk 7 év alatt rengeteg hullámvölgy volt, de mindegyik után magasabb szintre léptünk a kapcsolatban. Most az esküvőnkre készülünk. Persze nem is 19 éves vagyok, csak azért írtam, hogy két kimenetele lehet a dolognak. Nálam sosem tartottak a kérdőjeles időszakok sokáig, egy két nap, egy hét, nem több. De lehet, hogy nálatok most ez jelenti a végét. Adj egy kis időt, hogy megnézd mit érzel.

2019. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!