Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonnon kérdése:

Van egy lány aki nagyon teccik és nem tudom hogy kezdeményezzek, tudnátok segíten?

Figyelt kérdés
Sosem beszéltem vele lehetséges hogy érdeklődik irántam DE nem merek oda menni sem hozzá szólni

2019. márc. 14. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mindenképpen kezdj el vele valamilyen módon beszélni, hiszen soha sem lehet tudni mi lesz a vége. :) Mást nemigazán tudsz csinálni.
2019. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova. Nagyon kedveled, lenne-e kedve esetleg elmenni veled mittomén hová

De : 1 dolog. H ha moziba mentek , akkor vagy előtte, vagy utána legyen még legalább fél- háromnegyed inkább órátok beszélgetni, mert anélkül az úgy nem jó, mert pont az egymás megismerése veszik el.

2019. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan jókat írtak az előttem lévők.Kezdj el vele beszélgetni!Máshogy nem megy!Osztálytársak vagytok?
2019. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csak egy iskolában tanulunk
2019. márc. 16. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!