Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés
Sokszor vesszük fel a szemkontaktust,mindig mosolyog rám, általában ő kezdeményezi a beszélgetéseinket (ő jön oda hozzám),van pár ilyen viccesebb mondatom amit egy osztálytársamra mondtam és azokat mindig felhozza, van egy ugyanilyen csak az egy mozdulat (ami egy hullámzás a kezemmel😂)
2019. márc. 6. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
És általában nevet a vicceimen és ő is mindig megnevettet. Amúgy azért írtam ki a kérdést hogy ezeket csak én gondolom olyan nagy jeleknek vagy csak a rózsaszín felhőmtől már mindent annak vélek😂 olvastam cikkeket is hogy milyen jeleket írnak a neten de egyszerűen nem merem el hinni hogy tetszek neki úgyhogy ennyi🤣
2019. márc. 6. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem merd elhinni, hiszen minden jel erre mutat :)
2019. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!😊
2019. márc. 6. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Alakul, alakul, és ha te is rajta leszel - kialakul!

F.

2019. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Hát én fiú vagyok és sok lánynak tetszek. Hogyha valaki jó fej, akkor talán belőlem is kiválthatna ilyet egy lány, attól függetlenül, hogy nem tetszik.

De egy dolog egészen biztos! Nem vagy neki közömbös, ha nem is biztos, hogy tetszel neki(de simán lehet, hogy tetszel), akkor is legalább szimpatizál veled, szóval biztosan bír téged.

18/F

2019. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki.
2019. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!