Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs közös témánk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs közös témánk mikor egymással beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, találkozunk is de valahogy nincs közös téma.

Van mikor ő, van mikor én írok rá, de akkor sem jutunk sokáig.

Pedig én nyitott vagyok mindenre, sőt osztálytársammal /ő is lány/ vele simán tudok órákat is beszélni. Meg szinte bárkivel.

De vele még élőben sem tudok, legalábbis mikor kettesben maradunk. Társaságban simán dobálom az olyan témákat amikről "órákon" át lehet beszélni.

Kezdek kiábrándulni. Nem érzem azt, hogy ő is próbálná vinni chat-en a beszélgetést. És egyszer csak úgy abba marad a beszélgetés. Pedig körülöttünk mondják, hogy összeillünk, de vagy nehezen tud megnyílni, vagy lehet zavarban van már ő is.



2019. márc. 18. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha nem jön természetesen, magától a beszélgetés az azért egy jel. Nekem egy alapfeltétel, hogy akivel együtt szeretnék lenni, azzal képes legyek beszélgetni. Enélkül valószínűleg csak külsőleg tetszik, de nincs bennetek semmi közös, nincs meg a kémia.
2019. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még adnék néhány esélyt az élő beszélgetéseknek. Üzenetben nem mindenki tud/szeret beszélgetni.
2019. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az is közrejátszik, hogy nem igazán akartam kezdetben semmit tőle. Majd így kialakult valami, csak még nem tudom helyre rakni. Így nem merek nagyon közeledni felé. Nem akarok nyomulni.
2019. márc. 18. 20:58
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell rögtön rosszra gondolni. Lehet a lány kicsit nehezebben oldódik. Én is ilyen vagyok, emiatt kicsit nehézkes új kapcsolatot teremtenem. Közösségben lehet kényelmesebben érzi magát, ezért oldottabb. De ez idővel változni fog, csak adj időt neki. Zavarban lehet vagy kényelmetlenül érezheti az elején kicsit magát. Ez nem miattad van, hanem nem szeretne semmit elrontani, nem ismeri még annyira a belső énedet, de ezt csak így magamból kiindulva mondom. Ha nem legjobb barátok voltatok, és nem voltatok ezelőtt sülve-főve együtt, akkor nem ismer olyan nagyon, és szerintem ez lehet a baj. Egyébként egyre több együtt töltött idő után nagyobb lesz a bizalma, közelebbről megismer, nyitni fog jobban, hidd el. Mióta vagytok közelebbi kapcsolatban?
2019. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Teljesen egyetértek az előzővel, én is ugyanilyen zárkózott vagyok, nagyon sok idő kell ahhoz, hogy valaki előtt őszintén megnyíljak. Ez nem feltétlen azt jelenti, hogy nem élvezi a társaságod, vagy ilyesmi, csak időre és türelemre van szükség.

Egy rövid személyes sztori, nekem is bejön nagyon egy srác, alakul is közöttünk a dolog, de nagyon csendes és zárkózott vagyok, pedig mindig várom, hogy vele legyek. Csak egyszerűen nem tudok megnyílni senki előtt azonnal és rossz esetben ő ezt úgy veszi, hogy nem működik a dolog és félek, hogy most rontom el ezt az egészet. Pedig nekem tényleg csak időre lenne szükségem, mert nagyon szeretem, de egyszerűen ilyen béna és félénk vagyok...

Szóval én csak annyit mondok bátorításként, hogy ne mondj le róla még! ;)

2019. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek! ;)
2019. márc. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!