Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 1 éve beszelgetünk egymassal...

1 éve beszelgetünk egymassal és talizunk egymassal én szeretem ö meg azt mondja vonzodik hozzám kivan es izzgatom ött de mikor azt mondtam neki h szeretlek szorosan meg ölelt miért? Akkor most erez valamit?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert örült neki, hogy elmondtad vagy azért mert éppen nem úgy fogta fel mint ahogy azt te gondoltad. De utána mondott valamit?
2014. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mosolygot es ennyi nem tom mit akkar tolem nagyon sokat irunk egymással néha meg nem ir és azt mondta h vonzodik szerelmet nem erez irántam......
2014. aug. 29. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
De még érezhet ha azt mondta, hogy vonzódik hozzád szerintem folytasd vele a beszélgetést és a talikat és ha már nagyon úgy érzed, hogy te tovább akarsz lépni akkor mond meg neki ha netán arra is így reagálna akkor tisztázd még egyszer. Bocsi de ennél jobbat nem tudok. Szerintem még egy kis idő és belátja ő is.
2014. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vannak férfiak akiknek nehezükre esik kimondani ezt a szót én is így voltam vele igazából még ma is de a párom hiányolja is.Szerintem ne erőltesd ki belőle mert azzal nem lesz előrébb igazából a szeretet és szerelem is több mint egy szó nézd a viselkedését mikor olyan témák jönnek amik a közös jövőtökről szól nézd a szemét ha összeakad és utána elnéz akkor szerintem sunyít a szemkontaktus fontos sokmindent elárul de összeségébe nézd a dolgokat ha úgy érzed klappolnak a dolgok ne gyanakodj csak egy picit azért el kel telni sok időnek hogy a gyanu elmúljon

SZERINTEM

2014. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen a valaszokat :) de azota nem ir néha ezt sokta csinálni és azt irja fere ertek ilyenkor mindent vissza terve nem eröltettem h ki mondja hogy szeret de lassan egy eve megy ez nálunk tali sok beszelgetesek mindenröl (de azota volt neki baratnöje mikozbe velem ir addig nem is beszeltünk most ujra keztuk de néha nem ertem mit akkar tölem maga aki a végén irt tapasztaltab meg irom majd röviden hogy mi is van közottünk es kszönöm a valaszokat mindenkinek ki tanácsod add puszi..
2014. aug. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!