Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeretem őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretem őt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon szeretek vele lenni, kedves, gyerekes, aranyos, okos, és kreatív, mindig megnevettet. Együtt olyanok vagyunk, mint 2 zakkant gyerek, máskor meg tök normálisan elbeszélgetünk. Meg szoktam ölelni néha, mert jól esik, hogy közel van hozzám, és ezután mindig boldogabb leszek. Könnyen zavarba tud hozni, már azzal is, ha közelebb áll, hirtelen szólít meg, vagy, ha boci szemekkel néz rám. Tavaly el kezdtem érezni iránta valamit, de ezt a témát jegeltük, csak barátok vagyunk.

Ugyanakkor a gondolat, hogy egyszer másfelé visz majd minket az élet, lehet többé nem látom, vagy, hogy összejön valaki mással, szomorúvá tesz. Ilyenek miatt van, hogy szoktam sírni is.

Ez most szerelem vagy birtoklási vágy vagy egyik sem? Nagyon össze vagyok zavarodva 😵



2019. márc. 18. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon tetszik neked a srác. Azt még így nem mondanám hogy szereted. De lehet hogy megkéne probálnod elfelejteni ha csak barátjának gondol rád, így nincs értelme szenvedned miatta. Tudom nem könnyű de ha ismerkededsz másokkal úgy lehet könnyebb.
2019. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem beleírni a kérdésbe, hogy nyomást érzek rá, hogy nagyon kedves legyek hozzá. Ha ez nem sikerül, akkor bűntudatom van, és el kezdek kínosan viselkedni. Pl kitalálom, hogy adok neki valamit, és ha nem jön össze, utána bűntudatom van, és bunkónak érzem magam, vagy legalábbis csalódott vagyok.

Ja, jobb lenne elfelejteni, de mindig, mikor megpróbálom, rosszul kezdem magam érezni. Nehezítő tényező, hogy elég gyakran látom

2019. márc. 18. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes eset, (ja nem),próbálj meg a friendzonebol kimenni konkrét példát nem tudok mondani hogy mit mondj neki mert ahány ember annyi féle ... Nézz róla cikkeket , YouTube videókat...
2019. márc. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyakig bele vagy esve. Viszont nagyon szűken írtál a fiú reakcióiról a Te cselekedeteid után. Ha Te pl. megöleled, ő visszaölel? Vagy csak néz a boci szemeivel? Ha nem ölel vissza, akkor vagy bátortalan, félénk, vagy nem szeret. Kérdezz rá!

F.

2019. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vissza szokott ölelni.

A boci szemeket meg van, hogy direkt csinálja, mert tudja, hogy ezzel zavarba hoz, van, hogy spontán, mikor pl kíváncsi valamire, ilyenkor nagyon aranyos, nagy szemekkel néz rám😄

De nem tetszem neki, ezt biztosan tudom, párszor már megbeszéltük.

2019. márc. 19. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, hogyha már többször beszéltetek róla és azt mondta, hogy téged nem szeret (ezek szerint eléggé nyíltan kimondta), akkor mondj le róla. Ezek szerint úgy is vehető, hogy szolidaritásból (netán megszánásból, vigasztalásul) ölel vissza?. Fölöslegesen áldozod rá a drága idődet...

F.

2019. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. Csak nehéz nem szeretni nagyon, mert ő a legaranyosabb és kedvesebb srác, akit ismerek 😅 És különleges. Kicsit hibbant, de ez még aranyosabbá teszi, és egyedi humora van. Mindenben segít, és ezt én is próbálom neki viszonozni. Szóval sokat teszünk egymásért, csak ez párkapcsolatként így nem működőképes.
2019. márc. 19. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor pedig tartsátok fenn ezt a formáját a kapcsolatnak, aztán majd alakul, mint púpos gyerek a prés alatt...

Kívánom, hogy minden jól sikerüljön!

F.

2019. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!