Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még természetes lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még természetes lányok? Hátrány, hogy a természetes lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Nagyon pozitívnak élem meg, ha látok egy olyan lányt a mai világban, akin látszólag nincs sok smink, vagy egyáltalán nincs rajta. Ezentúl számomra ez azt jelenti, hogy önmagát adja és nincs hova elbújnia, és így előbb is bízok meg benne, mert tudom, hogy nincs rejtegetni valója. Nem hosszúak a körmei. Én ugyan ezt próbálom visszaadni, odafigyelek a külsőmre, már amennyire tudok, mert sajna nagyon vékony vagyok, de nem lehet tenni ellene még(e.o.). átlagos stílusban öltözködöm, átlagosnak mondanám magam. Belül, megértő, figyelmes, előrelátó, udvarias, romantikus, rossz tulajdonságaim, hogy türelmetlen vagyok egyes feladatok elvégzésénél(pl programozás), előfordul, hogy magamra veszek egyes dolgokat.

Tudom, hogy ez nem jó tulajdonságok ezek, de odafigyelek rájuk, hogy legalább rosszabb ne legyen.


Van így esélyem hasonló beállítottságú lányt találni? Aki természetes?



2019. márc. 6. 19:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Én például nem sminkelés, és a legtöbb barátnőm szintén nem.
2019. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Persze, sok a természetes külsejű lány, főleg a sportosabbak között.

Viszont csak azért, mert nem sminkel, még nem biztos, hogy jellemre is megbízható és nincs úgymond rejtegetnivalója. Ez a kettő nem függ össze.

2019. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2-es köszi, igazad van. De így legalább meggyőzött és odamerek hozzá menni.
2019. márc. 6. 19:50
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan sminkelek mert ebben dolgozom és az arcom az ami alapján tulajdonképpen megítélik a munkámat.. Műkörmöm is van ami aztán tényleg nem számít a természetes dolgok közé. Viszont ezzel szemben a legtöbb barátnőm nem sminkel, se műköröm.. Úgyhogy szerintem van esélyed természetesebb lányt is találni. Bár igen meglepő számomra, hogy mivel társítod a sminket.
2019. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ennél logikusabb gondolkodás nincs. Ha ő sminkel és elfedi az arcát, akkor ennyi erővel én is felveszek egy maszkot és majd csodálkozik, hogy nem adom önmagam :)
2019. márc. 6. 19:54
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

De mi az, hogy “nem adja önmagát”? Ha nem tetszik a vakolatoa vagy akár csak enyhén sminkelt lány, rendben van. De a külseje alapján nincs jogod a jellemét is elítélni, mert ez szánalmas.

Egyébként nem egy természetes arcú, szendének tűnő csaj van a környezetemben, aki egy igazi sunyi kis ribi és egyáltalán nem önmagát adja, össze-vissza hazudozik mindenkinek.

2019. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Én nem sminkelem magam, ki is röhögnek a csúnya fejem miatt :D


De egyetértek az előzőekkel, csak azért mert valaki sminkeli magát, nem lesz rejtegetni valója. Egy szép lány smink nélkül is szép. Talán kicsit sápadtabb a bőre, halványabb a szemöldöke, nem olyan feltűnőek a szempillái, de drasztikusan nem változik meg. Persze vannak azok a videók amikben egy bányarém szépségkirálynővé sminkeli magát de garantálhatom hogy a legtöbb lány nem úgy sminkeli magát.


A smink pont azért van hogy kihangsúlyozza a szép vonásokat az arcon. Így nem lehet azt mondani, hogy nem önmagukat adják a lányok, pont ellenkezőleg, önmagukat hangsúlyozzák ki ;)

2019. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Rendben, de ha egyszerűen utálom a sminkelt lányokat főleg ebben a korban, akkor ez van! Ha a külseje nem tetszik akkor a belseje sem fog. Általában. Ugyanis hiába szép valaki belül, ha a külseje nem megfelelő, nem vonzó stb. akkor nem fog hosszú távú lenni a kapcsolat. Max megszokni lehet a másik testét.
2019. márc. 6. 20:00
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

Én se sminekem magam mégsem kellek senkinek

16L

2019. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Épp arról beszéltem, hogy ha nem tetszik a külseje, semmi gond, kerüld el. De a jellemét nem ítélheted el csak azért, mert sminkel.

Gondolom, neked is szarul esik, ha valaki csúnyának tart és pluszban a neki nem tetsző külsőd miatt még a személyiséged is elítéli mindenféle ismeretség nélkül. Na pont ezt csinálod fe is.

2019. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!