Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon komolyan gondolja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja a srác? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval végzős gimis vagyok, pár hónapja elkezdtem vonzódni az egyik osztálytársamhoz. Együtt táncoltunk szalagavatón (ő kért fel), tehát nem volt nehéz belezúgnom. Összességében sosem tudtam eligazodni a viselkedésén, néha küldött csak valószínűsíthető jeleket, hogy tetszem neki. Viszont sosem beszéltünk úgy istenigazából hosszan egymással (néha rámírt, hogy mi újság..., én is próbálkoztam beszélgetni vele, de ezek a szóváltások mindig rövidre sikerültek). Én személy szerint bizonytalanságból nem mertem vele gyakrabban kontaktálni, az ő magatartása meg mindig megfejthetetlen volt számomra. No mármost egy ideje járogatunk néha bulizni együtt, s az utóbbi bulin hát végig velem táncolt, s meg is csókolt egyszer, kétszer, sokszor :DDDD. Együtt mentünk, együtt jöttünk el, csodálatos volt az este! Következő nap nem is mertem ráírni, de aztán másnap úgy éreztem, itt az ideje tisztázni mindent, ráírok...Közöltem vele, szükségem lenne mindezek után megtárgyalni az egész ügyet nyíltan, őszintén, személyesen. Azt is hozzátettem, ha csak szórakozásnak szánta az este történteket, akkor írja inkább le, ne raboljuk feleslegesen egymás idejét. Mindjárt válaszolt az üzenetemre: azt írta, ő is gondolkozott már ezen az egészen, s érettségi után szeretett volna elhívni valahová. Tehát szerinte essünk túl az érettségin, utána meg majd látjuk, hogy alakulnak a dolgaink. Azt is írta, most úgyse lenne ideje, meg egyébként is alig beszélünk suliban (ami valóban igaz sajna, eleve más a baráti társaságunk, s az osztálytársviszony csak nehezíti az egészet :( Én így látom legalábbis). De hozzátette, hogy tényleg jó volt az este... Az a szörnyű, hogy teljesen igaza van, hogy az érettségire kellene koncentrálni, de nekem ez így baromi nehéz, nem tudok elvonatkoztatni közös élményeinktől, mikor minden nap látom a suliban. :( Szerintem a szerelemnek nem lehet megálljt parancsolni, ha egyszer betoppan, érettségi ide vagy oda, később se lesz könnyebb. Vagy nincs igazam? Ezért gondolom, ő lehet nem is szeret, hisz akkor ő se bírna várni, avagy brutálisan józanon tud gondolkodni annak ellenére, hogy vágyik ő is rám... Ti mit gondoltok?
2019. márc. 20. 20:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Higgy nekem. Egy fiúval tudatni kell hogy szereted. Nem kell egyből hozzávágni csak apró jelekkel mutasd neki. Azt fogja kimutatni hogy nem érdekled vagy csak talán de ha ő is így érez mint te egyértelmű válaszokat fogsz kapni. :)
2019. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem is így van ha beüt a szerelem akkor durr,egyébként meg simán lehet hogy tényleg ezt várja csak akkor este ő sem tudott uralkodni magán,ha szerinted megéri várj rá kicsit még, 3 hónap ide vagy oda,de aztán ne adj neki sok lehetőséget ;). Örökké nem éri meg várni senkire sem :). És még annyi ha megszűnik ez az osztálytárs viszony könnyebb lesz hidd el,kicsit untató lenne az ha minden percben együtt lennétek először vicces de ahogy telnek a hónapok egyre rosszabb,úgy a király ha reggel együtt elindultok mindenki megy a maga dolgára délután meg találkoztok ha mindenki végzett,ez így egy rendes jól működő kapcsolat titka,mindig teret kell hagyni ;).


22F

2019. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 14egylany88 válasza:
100%
Szia. Szerintem mind ketten bejötök egymásnak. Igaz hogy a szerelemnek nem lehet nemet mondani de várd meg az éretségit és most koncentrálj arra mert a jövőd a tét. Az egyik baratnőm szinten most fog éretségizni és pont most jött össze egy srácal és abszolut nem érdekli a tanulas és valjuk be a szerelem idővel elmúlik de az éretségi mindig ott lesz a kezedbe.
2019. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, én már letudtam az érettségi időszakot lassan egy éve.


Nem rémisztgetni akarlak, de benne van a pakliban, hogy adott egy random távoli időpontot, hogy lekoptasson, bár ez nagyon magyaros/pesszimista hozzáállás. Az érettségi időszakról annyit, hogy nem kell annyira rágörcsölni se neked, se neki. Persze nem azt mondom vedd félvállról, de a gimi 4 éve alatt már annyira a fejedbe nyomják, hogy ezen múlik minden, ha megbuksz akkor azonnal fejbe lőnek, hogy még most is gyomorideggel gondolok erre vissza, holott maga ez a kb. 3 hónap volt a gimi legjobb része utólag, hogy belelátok. A baráti köröket nem igazán értem, 18-19 évesen nem értem mi történne, ha x srác bemutatná a barátainak y-t aki a barátnője, valamint ha nem nagyon beszéltetek eddig, akkor egyszerűen egyikőtök odamegy a másikhoz és elkezdtek dumálni. Ha meg a pletykák vagy stb-k zavarnak akkor szard őket le, pár hónap és 80%-át az osztályodnak úgy se látod soha többé. Nekem is ebben az időszakban volt barátnőm, ettől független minden hétvégén rohantam hozzá, szünetek felében velem, másik felében barátnőivel beszélt. Az érettségin sem hasaltam el, de még csak nem is közepes átlaggal végeztem, és ez róla ugyanúgy elmondható. Az embernek arra van ideje amire rászánja azt.


Tanácsként azt mondom várj, ha már egy ilyen ultimátumot kaptál. De mint ahogy az egyik előző válaszoló is mondta, ha vége az érettséginek ne adj neki sok időt, térj rá gyorsan a témára. Szerintem a szerelemnek nem lehet megálljt parancsolni, bár én érzelmesebb egyén vagyok, lehet a srác nagyon feszült az érettségivel kapcsolatban és tényleg csak leakarja tudni, de én azt tanácsolom ne is bízd el magad túlságosan. Ha úgy alakul (reméljük nem) könnyebb lesz továbblépni rajta.

2019. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!