Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt miből látjátok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miből látjátok vagy érzitek lányok, ha egy srác próbálna meg nálatok próbálkozni és komolyan gondolja? És az simán leszűrhető, ha egy srác nem nagyon csinált még ilyet?

Figyelt kérdés

Egyszer meséltem 2 ismerősömnek, hogy beszélgetést szerettem volna kezdeményezni egy lánnyál (17). Mindketten megkérdezték, hogy lemertem-e szólítani vagy pedig csak álltam ott? Ők nem nagyon ismernek, de próbálom kimutatni azt, hogy nincs önbizalom hiányom. Amikor leszólítottam a lányt, akkor nagyon lehetett látni rólam, hogy ideges vagyok (például elvörösödtem, a leszólításai előtt néha alig volt hangom és ezeket nem is vette észre, egyszer volt egy kis gondolkodási idő a mondanivalómnál [csak pár másodperc], lehetett látni az önbizalom hiányt [más csajnál nem lehetett látni, pedig ott 2 ismeretlen csajjal is beszélgettem simán, mert hozzánk csapódtak a sulis kampánykor], az eltervezett mondanivalók nem jutottak az eszembe és a tipikus csajozós szövegeket mondtam neki [valahonnan ismerős vagy nekem, láttam a nevedet és a visszakérdezésére helyeseltem, ami az volt, hogy akkor most azt akarom-e, hogy visszajelöljön]). Nem egy suliba járunk, nincs közös ismerős, csak az ő pár barátnője és az én 2 haverom (ők egy pár) ismerik egymást, vagyis közvetlen ismeretségem nincs. És valahogy biztosabb módon szeretnék majd neki egy randira hívós verset adni, ha tudnék vele találkozni.

Mondta egy csaj, akinek mutattam egy képet magamról (szinte egyáltalán nincs rólam fotó, utálom, ha lencse végre akarnak kapni), hogy ha élőben is látott volna, azt gondolta volna, hogy nekem lenne önbizalmam, és ha őt szólítottam volna le, akkor azt várta volna (ha a lány helyében lett volna), hogy mondjuk randira hívtam volna. Meg páran is mondták, hogy szerintük jól nézek ki és néha megbámulnak, de valahogy ilyen téren nem tudok hinni nekik. 20/f



2017. jan. 1. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem, hogy kaptam tőle jó és rossz visszajelzéseket is és emiatt nem tudom, hogy mitévő is legyek. Talán valahogy beszélnem kellene az egyik barátnőjével? (Erre régebben egy másik csajnál már ráfáztam, mert ahogy másokat sem, úgy engem sem bírt az a csaj és csupa galibát okozott akkor.)
2017. jan. 1. 11:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban ne másnak,hanem magadnak felelj meg.

Szerintem nagy dolog,ha egy pasi le mer hívni egy csajt, sok bátorság kell hozzá.

Hívd el randira :) ott tudtok beszélgetni, át tudod adni a versedet neki.

2017. jan. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs közös ismerős és két külön suliba járunk. Ha a sulijához mennék közel 3 hónap várakozás után, nem hinné azt, hogy egy emberrabló vagy egyéb ilyen erőszakos srác vagyok?
2017. jan. 2. 11:53
 4/4 anonim válasza:
En baratomra facebookon irtam ra.:) Mi 4honap beszelgetes utan talalkoztunk eloszor de mi nem tudtuk..hogy talalkozunk kotekedett en meg oda mentem ahol voltak kijott a kavezobol es nezett ram furan en meg raugrottam utana megcsokolt. Szoval ne felelj meg senkinek :) Kezdemenyezz akkor latni fogja hogy te mersz . Es hajra:)
2017. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!