Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudok dönteni két lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok dönteni két lány között. Ez normális?

Figyelt kérdés
Fél éve megismertem egy lányt és először minden jól alakult. Voltak közös ismerőseink, közel is lakott stb. Aztán elkezdtem nagyon rámenősen viselkedi és hát egy idö után túlzásba vittem, mire ő azt mondta legyünk csak barátok. Ez kb. 3 hónapja történt ls még most is hiányzik egy kicsit. A sok közös élmény, ezek felejthetetlenek. Legszívesebben újra megpróbálnám vele egy kicsit lassabb tempóban. Ennek ellenére megjelent egy másik lány, aki elég messze lakik, cirka 80 km, így hát nem is nagyon van közös ismerősünk. Viszont nagyon szép, kedves, de engem az ingázás az megviselne. Meg nem is az van hogy délután csak úgy random találkozunk, hanem kizárólag hétvégén lenne rá lehetőség. Őszintén én az előbbi lányt választanám, de hát nemtudom mennyi esélyem lenne, illetve maradt-e még esélyem. Ti hogy gondolkodtok a dologról?

2019. márc. 21. 06:28
 1/6 anonim válasza:
maradj az elsőnél szerintem próbálj meg vele akkor (barátkozni) de így flörtölgetve ,ne vidd túlzásba a nyomulást gondolom neked se jön be ha egy csaj akivel épp ismerkedsz egész nap nyomul . De az is lehet hogy nem jösz be neki egyszerüen nem csak amiatt lehet mert nyomulsz
2019. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha valóban nem jövök be neki, akkor mit javasolsz? Keressek egy másik lányt a környéken?
2019. márc. 21. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi döntsünk a sorsodról?
2019. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Semelyik nem volt olyan fontos, hogy ne legyen ott a másik.
2019. márc. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Annyi lány van, mint égen a csillag. Válassz olyat, aki minden tekintetben megfelel.
2019. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hallgass a szívedre!...és ne "arra" ;)!!!!!
2019. márc. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!