Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult helyzet. Mit javasol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Vázolom a dolgot. Van egy srác akivel kb.2,5 hónapja rendszeresen találkozunk,írogatunk. Számomra egyértelmű,hogy ő szerelmes belém,többet szeretne. Én is nagyon kedvelem,ő az első,de szerintem nem érzek iránta barátságnál többet. Szerintetek ez még kialakulhat?

Nem szeretnék gonosz lenni,hogy játsszak az érzéseivel,csak nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen ügyben.

Előre is köszi a segítséget



2019. márc. 22. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kialakulhat, de ne erőltesd. Ha nem, nem. Tudni fogod, ha kialakul. De addig inkább ne kezdeményezz.
2019. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván kialakulhat, van aki egy év után(vagy még több) szeret bele valakibe, de van aki nagyon könnyen, akár 1-2 hét alatt(vagy hamarabb). Sőt olyan is van, hogy ugyanaz az ember, aki másba 1 év alatt szeretett bele, egy másik emberbe 1 hónap alatt beleszeret. Ez függ az emberektől és attól, hogy mennyire működik közöttük ez az egész.

Én azt javaslom neked, hogy mond el a srácnak mit érzel, mármint azt, hogy barátság a maximum amit jelenleg el tudsz képzelni vele. Lehet nem fog jól esni neki először, de utána belátja, hogy úgy sem működni ha csak Ő akarja. És egyébként is, a jövőben lehet, hogy beleszeretsz, és lehettek egy pár. Csak nehogy addigra Ő mást szeressen... :/

18/F

2019. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!