Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik valaki a suliból. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki a suliból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, 5 párhuzamos osztály van egy évfolymon. Szóval esélyem sincs hogy mindenkivel beszélgessen stb. Aki tetszik az a lány egy másik osztályba jár és még egy fél szót se váltottunk.

De az osztálytársaim (azok akiket nem bírok)szoktak vele beszélni és sokszor szoktak gúnyosan beszélni velem és ez után ha odamennék hozzá és valami lenne nem kímélnének engem. Mit csináljak ha ez bekövetkezik illetve szerintetek összejöhet-e így hogy látásból 1,5 éve ismerjük egymást de beszélni még nem beszéltünk?



2019. márc. 22. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
17/F
2019. márc. 22. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha teszel érte, összejöhet. Viszont ne azzal foglalkozz hogy mások mit fognak mondani rólad/rólatok. Így nem lehet bele kezdeni. Egyébként is, nincs jobb dolguk valószínűleg, nagyon szép életük lehet :/

Legyél bátor, menj oda hozzá, minden lány örül a kezdeményezésnek, akármit is mutat. Valamivel indíts el egy beszélgetést, teljesen mindegy mivel, és innentől rajta múlik. Csak add önmagad, hajrá :)

2019. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék kérdezni hogy mit tudnék tenni hogy négyszemközt tudjunk beszélni, mert amikor látom akkor mindig a barátnőivel van ott, és én még egy lányhoz se mentem oda nem hogy 3-4hez
2019. márc. 22. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hogy egyszerre 3-4hez*
2019. márc. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!