Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy tetszett nektek a suliból, osztályból olyan csaj, aki nem volt menő, nem volt úgymond vállalható?

Figyelt kérdés
Pl. béna ruhákba járt, vagy béna telefonja volt, vagy nem volt menő, de nektek tetszett. Ilyenkor mit csináltatok? Nem tudom mi van velem, bejön egy ilyen csajszika. Mit tegyek?

2018. jan. 26. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Jézusom hány éves vagy te????

2. "Nem volt úgymond vállalható"??? Nem tudod mivan veled hogy bejön egy ilyen csaj ? Hat kb a fejed lágyára estél hogy egyemis meg a pici szived.

Ha bejön akkor valaminek kell hogy legyen benne ami téged megfogott, de akkor miért gondolkodsz azon hogy "nem menő"?

Béna cuccok alatt azt érted hogy nem a mai tömeg divatnak megfelelően ruházkodik? Lehet hogy nincs rá pénzük, vagy csupán egyedi a stílusa( te meg nem tudod értékelni), persze az is lehet hogy egy az egybe nincs neki de hat valami csak van benne ha most még ezt a kérdést is rá szántad. Szerintem gondold végig vajon mi is ez a dolog.

Ha meg úgy állnának a dolgok hát elég gáz ha azon kell gondolkodni hogy nem vállalható.

Ha valakit szeretsz akkor elvileg kiállsz érte és nem hagyod hogy majd a haverok eldöntsék "jó csaj-e és elég-e hogy járj vele.

2018. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy mire gondolsz. Nem helyes, ahogy gondolkodsz/gondolkodunk, mert nem igazságos, de van ilyen. Nem tudom, mit lehetne tenni, velem is volt már ehhez hasonló. Nem tudom mit kéne ilyen helyzetben csinálni.
2018. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia én lány vagyok!És nem szégyen ha nem menő a lány vagy ha nem divatos ruhákba jár :)

Szerintem beszélj vele és mond el neki hogy kedveled!

Legyél kedves és magabiztos!

ha akrsz valami tanácsot kérni vagy kérdezni nyugotan irj rám :) sok sikert!

2018. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
:D
2018. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CFB ***** válasza:
100%

Az első válaszoló válaszolóval 100%osan egyet értek. Ha igazán szeretnéd, nem azon gondolkodnál, hogy úgy öltözködik/kinéz, mint a többiek; hogy "nem vállalható". Mert elméletileg teljes szívéből szereted.

Ha nem akarnád felvállalni, akkor nem szereted igazán. És miért mások foglalkozol mások véleményével? Ne függj tőle

2018. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CFB ***** válasza:
Bocsi, a "válasz"-t nem akartam oda. ha gyorsan írok telefonon, ilyen néha megedik
2018. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 CFB ***** válasza:

Megesik*

-

Hát igen :')

2018. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Jézusom, "nem menő"?!?!?!? kb értem mire gondolsz csak nem tudtad normális ember módjára leírni..

Ha valaki tetszik neked egyébként ne arra gondolj, hogy béna ruhája van, vagy nem a legújabb Iphoneja van...

Egyébként, hány éves vagy? Mert ez a kérdés borzalmas:

"mi van velem, bejön egy ilyen csajszika. Mit tegyek?"

JÉZUSOM

2018. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Magyarul egy normális lány?
2018. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!