Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az “alternat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Káposztáskenyér kérdése:

Mi a véleményetek az “alternatív” külsejű emberekről?

Figyelt kérdés
Tehát ezt hogy alternatív úgy értem hogy kilóg az átlag emberek közül pl.: zenei izlés! Például én magam egy alternatív stílusú embernek tartom mert viszonylag hosszú hajam van (de nem nagyon), a modern pop zenétől herótom van és inkább jöjjön Metallica vagy Meshuggah és legyen bármennyire napos vagy meleg az idő a fekete bandás póló kötelező!

2019. márc. 22. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszik, ha valakinek ilyen a stílusa, mert jómagam is hasonló vagyok. Addig jó, ameddig nem viszi valaki túlzásba, mert attól viszont már kifejezetten hányingerem van.
2019. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint jobban kijövök a hozzád hasonló emberekkel. Általában kedvesebbek és jófejebbek szoktak lenni a többieknél.
2019. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor én egy igen "alternatív" személy vagyok. Olyan zenét hallgatok amit a legtöbb ember figyelmen kívül hagy, ha nem mászik falra tőle. 2 fokig elvagyok egy pulóverrel. Nem szeretem a kólát. Az esti program inkább egy színház, mint szórakozóhely.
2019. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szereted a kólát? Nekem az a benzinem :D! Egyébként semmi gond nincs azzal ha nem szereted, nekem is van egy ismerősöm aki nem szereti!


Egyébként köszönöm hogy ilyen gyorsan írtatok!

2019. márc. 23. 00:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete, egyszerű hordani való van rajtam napközben, de nem lelencesen, hanem olyan igényes megjelenés, de ritkán hordok szineset, mivel általában a feketével vagyok megbékülve, normálisnak tartom magam, kerülöm én is azt a mai modern pop kultúrát, ami vissza szorította a hallgatni való zenét, bár mégsincs hosszú hajam, vagy fél hosszú sörényem, és igen, elég kevés ilyen alternatív személy mászkál az utcákon, de nyilván, aki keres az talál.
2019. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jó, hogy az ilyen emberek fel merik vállalni magukat. Én átlagos ruhákban járok, de én se hallgatok pop zenét,csak rockot és metált.
2019. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt bírom, ha valakinek különlegesebb a stílusa, de manapság már minden 2. ember azt mondja magára, hogy alter..
2019. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs semmi baj az ilyen emberekkel mivel magam is Thrash metálos vagyok nagyon örülök ha az utcán összefutok hasonló külsejű emberrel.
2019. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!