Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha nem ír vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BBMC kérdése:

Mit jelent, ha nem ír vissza? Vajon ennyire nem számítok neki semmit?

Figyelt kérdés

Van egy lány(16 éves, 9.-es) akivel szoktunk beszélgetni, de mindig én írok rá. Olyankor tök jókat dumálunk, meg mondja is, hogy szeret velem írni, mert hasonlóak vagyunk, meg értjük egymást, meg meg bízik bennem... Számomra sokat jelent ő, szerelmes vagyok belé, de elég intrpvertáltak vagyunk mind a ketten és élőben még nem beszéltünk. Az utóbbi időben már egyre jobban nyitok a világ és egyben ő felé is, viszont annyira el keserít, ha arra gondolok, hogy simán rám írhatna, mint ahogy én is szoktam rá, de soha nem teszi meg. Ez azt jelentené, hogy ennyire közömbös lennék számára?

(17 vagyok, 11.-es)



2019. márc. 23. 18:24
 1/4 repulo válasza:
58%

Idézném a lányt a jövőből:

Figyú Izéke!

Inkább maradjunk csak barátok.

Ugye ha nem net-en irkálnál rá, akkor nem is az elektronikus eszközökben kérdeznéd?

2019. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezt a netes írkálást. Egy darabig esetleg. De utána mi értelme megrekedni a szintjén? Különben is, "messziről jött ember azt mond,amit akar". Ott sosem derül ki valaki igazi természete.
2019. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezekben pontosan egyet értek veletek, viszont nekem elég komoly önbizalomhiányom volt, amiből most szedem össze magam, ezért nem beszéltem vele eddig real-life. Részben neki is köszönhetem a változásom, mert ő volt a szokra, hogy el induljak ezen az úton.
2019. márc. 23. 19:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont teljes erőmmel azon vagyok, hogy egy magabiztos, megközelíthető, kedves személy legyek, akivel öröm időt tölteni.
2019. márc. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!