Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem 1 pc 10e ért, nem...

Vettem 1 pc 10e ért, nem működik. Feljelentsem? Mire számítok? Nem veszi vissza árat sem fizet, belehetne méretni? Vagy hasonló. Foglalkozzak vele, , köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

No de kit akarsz bemeretni?Vagy meg akarod merni magát a Pasast?A penz nem nagyon sok 10 ezer hogy oszintek legyunk!

Nezd meg mi a hibaja. Meg lehet azt keresni, es tegyel hozza javijjal rajta! Es kés!

De Ha a Manus vagy Ipset meg akarod kloffoltatni akkor dragabb lesz a a leves mint a hus!bar ezt a kijelentest ense vagyok vele egálba mer a levesbe meg megy repa meg mismi hat draggab is.

A te esetedbe draggabban jonne ki a penzbehajtas mint a pc ára!

De elvbol elkovetheted de szerintem a csendőrök ugyse segitenek mert azok ....

2012. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen sejtem,mert a húgom mondta,kár a benzinért.nem foglalkoznak vele,nem új gari nincs rá ..feltüntetve nincs mi volna benne.igazad van... mi is jártunk igy 3 éve..és kiküldtek 1 papírt vége köszi
2012. jan. 24. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol vettétek? Vatera vagy hasonló?
2012. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen auxx-on
2012. jan. 25. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom ezen az oldalon is tudod "értékelni"az eladót...hajrá


[link]

2012. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen. valami miatt nem működik a vinyó alaplap ram minden benne végül is ..de rájöttem nem sokat tudok tenni,,vele..így jártam..
2012. jan. 25. 14:50
 7/7 anonim válasza:
verd,,kiver,fassza..neki
2016. febr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!