Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy olyan fiú, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy olyan fiú, akit nem ismerek, és még a nevét sem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogszabályzós vagyok, és ahova járok vizsgálatra, oda jár egy fiú, velem egykorú, és nagyon helyes. Viszont látszik, hogy anyuci kicsi fia, az öltözködésukbol ítélve, ami nem zavar, csak a probléma az, hogy még a nevét sem tudom. És abba pedig 100%-osan biztos vagyok, hogy O nem érez így. És nem tudom, hogy mit csináljak. Elengedjem, vagy kérdezzem meg, vagy mit csináljak? Nagyon szeretném megismerni! Segítsetek légysziii. És köszönöm, hogy végig olvastad!

2019. márc. 25. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerd meg, beszélgess vele, aztán kiderül, hogy mi lesz.
2019. márc. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg vártok vizsgálatra vagy valamire kezdj el vele beszélgetni, akár be is mutatkozhatsz és akkor úgyis viszont mondja nevét :D csak ne parázz, vedd lazára a dolgot. Úgy állj hozzá, hogy veszteni valód nincs
2019. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam fogszabályzós, sokat jártam ilyen helyekre és kórházba is. Mai napig emlékszem rá, hogy egyszer a kórházban, mikor még csak pár órája voltam ott, egy kislány odajött, rámköszönt úgy, hogy a nevemet is hozzátette. Én kérdeztem, honnan tudja a nevem, ő pedig mondta, hogy rá van írva a kórlapomra... :)

Ennek már vagy 20-22 éve, kb. 10-12 éves lehettem.


Ebből kiindulva csak azt tudom javasolni, szólítsd meg, én az ő helyében biztosan örülnék neki.

2019. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm ezeket a biztató válaszokat. A baj, csak az, hogy ott az anyukája.. és esetleg meg tudnátok írni hogy mit mondjak neki?❤❤❤
2019. márc. 26. 18:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Csinlajam azt, hogy melleulok, és mondom neki, hogy: Szia Rubi vagyok. És hogyan tovább?😓
2019. márc. 26. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!