Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha én nem jövök be elsőre egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem jövök be elsőre egy lánynál akkor onnantól kezdve hiába küzdök érte?

Figyelt kérdés

Szóval,ha nem jövök be neki,de én küzdök érte..kedves vagyok vele,sok időt töltök vele meg minden akkor elképzelhető,hogy később összejöjjön a dologból valami?

Nem feltétlen rólam van szó,hanem úgy általánosságában kérdezem.Nektek tapasztalatotok?

18/F



2019. ápr. 2. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A másik oldalról mondom ,van hogy nem tudok úgy viselkedni egy fiúval szemben ahogyan akarok , azaz nem tudom ereztetni azt hogy igen is bejön nekem és igen is szeretnél ha közeledne (oka többnyire az izgatottság)

Szóval próbálkozz amíg nem mondja azt hogy "nem jössz be" addig van esélyed

Persze úgy is jönnek majd a kommentek hogy ne törd magad de szerintem próbáld meg

Hajrá 🙂

(Ui. lány vagyok ha nem esett volna le)

2019. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem igen. Az én esetemben, ha nem jössz be külsőre, akkor nem érdekelnél.

Vagy pl valami nagyon brutál ronda és visszataszító és számomra értelmezhetetlen stílusban öltözik, de aztán később kinövi, és udvarolni próbálna nekem. De én tudom, hogy egykor pl mennyire divatozni akart, mennyire divatos, menő, stílusos, környezetéből kitűnni akaró volt a külsejével; ha mondjuk szal pár év múltán kinövi ezt, és utána kezd el nekem udvarolni, és tudom, hogy neki egyszer ilyen stílusa volt, akkor tudnám, hogy minekünk nem hasonló, sőt, mitöbb; nagyon különbözik a gondolkodásunk; szóval már innen tudnám, hogy nem illenénk össze, szóval ezután se járnék vele.

2019. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%

Érdekes kérdés!Különböző értékeket képviselünk:ha kedvesek velem,igyekszem hasonlóan reagálni.Aki önmagát csúnyának tartja,nem biztos,hogy a másik is annak látja.

Igen,összejöhet a dolog a lánnyal!

2019. ápr. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is úgy szerettem bele egy fiúba☺😔
2019. ápr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező! Udvarolj mint régen tették !
2019. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lánytól sok függ, de fordítva is fennáll, tehát megtetszhet egy lány, aki elsőre nem jött be. Minden ilyen eset kétesélyes: vagy sikerül, vagy nem.

F.

2019. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szerintem lehet ra esely. Nekem volt valaki aki total nem az esetem volt, nem jott be. Gondoltam adok egy eselyt, mit veszithetek.


Beleszerettem, utana meg kb minden bejott rajta ugy ahogy volt. Kulsore, belsore. Az mar mas dolog hogy utana osszetorte a szivemet 😅


Szoval lehetseges, nem tudom milyen gyakran van ilyen, de mint latod megtortenhet.

2019. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogy megtörténhet. Velem is volt már ilyen, először egyáltalán nem jött be (a külsője miatt), de mikor kicsit jobban megismertem, máris megtetszett. Persze utána kiderült, hogy meleg, de én azért még mindig nagyon jóban vagyok vele, és tök jó barátok lettünk.
2019. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!