Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már annyit próbálkoztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyit próbálkoztam egy lánynál hogy sikerüljön vele összejöjjek de mindig jött valami ami miatt feladtam, mert a lány nem mutatta ki hogy bejövök neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már annyiszor feladtam és belekezdtem hogy szerezzem meg és annyit stresszeltem emiatt(már jópár hete minden nap nagyon feszült vagyok emiatt),hogy már nem is érzek sokat a lány iránt pedig szeretnék,ez mitől lehet,mit ajánlotok?
2018. dec. 13. 17:57
 1/8 anonim válasza:
Pontosan hogy probaltal osszejonni vele? Mert nem mindegy, hogy beszelgettetek mar, vagy csak szemezel vele.
2018. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszélgetek vele folyamatosan,de már nem tudom hogy mit érzek,sose volt még senkim és emiatt hogy most megpróbáltam,annyira bestresszeltem hetekig ezen hogy már rosszul vagyok,pedig most derült ki hogy a lány is szeret engem valahova elkéne vele menjek,vagy nem tudom.Rosszul vagyok már ettől az egésztől,pedig szeretnék vele együtt lenni még valamennyire.Adjak magamnak időt vagy mit csináljak?
2018. dec. 13. 18:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahova el kéne menjek a lánnyal úgyértem,bocsánat rosszul irtam
2018. dec. 13. 18:13
 4/8 anonim válasza:
Eloszor is nyugodj le! Masodszor, vedd lazan, menj el vele setalni es aztan majd meglatod mit erzel. Nyugi, meg nagyon sok kapcsolatod lesz! Gondolj erre! Gondolj arra hogy bejossz a lanynak szoval nincs miert stresszelned. Beszelgessetek nyugodtan, es szep lassan ugyis rajossz hogy szereted e.
2018. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De aztán ha meg gondolom magam és otthagyom akkor mit fog szólni? :( Nem akarom megbántani mert tényleg egy aranyos,szeretni való lány,ő se bántott meg soha és nem szeretnék rosszba se lenni vele,mert igazából nagyon sok mindent tett értem én is amit tudtam megtettem érte de nagyon nagy bűntudatom van emiatt. :(
2018. dec. 13. 18:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Már annyit próbálkoztam meg már annyit beleadtam amennyi csak kitelik tőlem,közbe úgyérzem hogy csak magamat teszem tönkre ezzel,túl gyenge vagyok az ilyesmihez.:(
2018. dec. 13. 19:24
 7/8 anonim válasza:
Senki nem fog megbántódni mert 2 ember nem illik össze, de ez csak akkor derül ki ha kideríted. Egy lány miatt kár ennyit izgulni.
2018. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne punciskodj
2018. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!