Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdezzem tőle hogy valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle hogy valaha is tetszettem-e neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy fiú, aki régebben tetszett, de még mindig nagyom helyes instára kirakott story ba egy olyan szöveget, hogy tegyél fel egy kérdéstét amit mindig is akartál és nem tudom megkérdezzem-e hogy tetszettem-e neki valaha is. Vagy inkább azt kérdezzem hogy szépnek talál-e?

2018. júl. 6. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább azt kérdeud meg, hogy tetszel-e neki.
2018. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:

Remélem te sem vagy 12-nél idősebb.. XD

Nem azért mert online akarod tőle ezt megkérdezni hanem azért mert egy ilyen hoax baromság okán.

Kb mint fb-n a "mit csinálnál velem" "mit gondolsz rólam" írd le a számot.. és valahogy sosincs ott, hogy "11.: Azt, hogy sötétebb vagy mint beomlott metróalagútban a dementor.".


26F

2018. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!