Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akibe már nagyon régóta szerelmes vagyok,és mostanában ő is közeledik hozzám. Pl év elején ültetéskor mellém akart ülni,sokszor mosolyogva beszél hozzám, tőlem szokott tollat,ragasztót kérni.

Ja és még becézni is szokott. Szerintetek szerelmes belém?


2019. ápr. 6. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Ebből sok minden nem derűl ki csak annyi, hogy nem tart téged taszítónak, ami jó jel! Viszont az kiderűl hogy általános iskolás vagy mivel középbe vagy máshol, általános után nem nagyon van ültetés.

Mindenesetre ne kezdeményezz, csak mosolyogjál, és finoman közelegj és utána már próbálkozunk legalábbis a leggtöbb fiú ha vonzonak tart, és van önbizalma próbálkozik ezek után.

2019. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Nézetem szerint cseppet sem vagy neki közömbös. Mivel szereted őt, küldj feléje néha-néha egy bátorító tekintetet, mosolyt, érintést...!

F.

2019. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 diamond008 válasza:
Szerintem te is mosolyogj rá meg ilyesmik.. Próbáld a szemkontaktust tartani de nem sokáig :) (XD) Szervezz be programokat de elsőnek csak is ugy hogy barati körrel pl egy mozi de ne ulj melle és probáld a reakciojat figyelni.. :)) Remélem tudtam segiteni :)) 16/L
2019. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!