Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el, hogy érezzen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy érezzen irántam valamit a crushom?

Figyelt kérdés

Elég bonyi a sztori....de kezdjük az elején!szóval egy pár éve lettünk jóba ,amikor tetszettem neki és ezt mindennap el is mondta nekem.Én pedig mindennap visszautasítottam.(Ezért nagyon dühös vagyok magamra amúgy)Ennek az oka az volt,hogy én mindent elmondtam neki és barátként tekintettek rá,ezt a kapcsolatot pedig nem akartam elrontani.Azóta eltelt 2-3 év viszont szerintem őt már nem érdeklem.Én pedig ezidő alatt konkrétan eljutottam oda,hogy csak rá tudok gondolni,arra ,hogy mi lesz ,amikor majd találkozunk,vagy közös óránk lesz(együtt van a matek ,a nyelv és a rajz óránk),hogy rám fog a nézni.Na igen,ez eddig még nem is olyan bonyi,csak hát volt egy-két érdekes hetünk.A fiú nagyon rég óta intim képeket kért,én pedig egészen februárig soha nem is küldtem.Akkor viszont meggyőzött,mert azt mondta szeret és bizzak benne(,igen tudom buta voltam.)Egy igeig khm elég jóba voltunk és mindennap azt mondta szeret és imád,meg azt is,hogy ohm...értitek csinálna velem dolgokat.Aztán utána nem küldtem már több képet és elkezdett leszarni.Utoljára márciusban beszéltünk,de akkor is csak azért ,mert a matek tanár megkért ,hogy küldjek el neki valamit.Pedig régen mindennap írt.... :(( (ja és még annyi ,hogy a suliba néha nagyon bámul és huzogatja a szemöldöket,de van csaja). :((


17 évesek vagyunk


2019. ápr. 7. 23:37
 1/5 anonim válasza:

Kihasznált...A legnagyobb hülyeség volt elküldeni neki azt a képet,de emiatt nem akarok itt okoskodni.Megtortent, megtörtént.Fuckboy riadó!Nem érdemel még téged.Barmelyik fiú el tudja mondani,meg le tudja írni,hogy mennyire szeret meg blablabla.Az ilyen kanos fuckboyoknak mindegy ki a lány,csak könnyű legyen megszerezni,de persze csak addig amíg le nem tolja a bugyit...

Mostmár mindegy.

Itt az ido,hogy magadra koncentrálj.

Legyél magabiztos,ne érdekeljen téged,hogyan néz rád vagy hogy mit gondol rólad.Ne is add neki soha többé a tekinteted.Ne hagyd hogy visszaeljen a képpel vagy hogy ezek után konnyuverunek hívjon.Ne figyelj rá.Magadra figyelj.

Lépj túl rajta,nincs rá szukseged.

2019. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naiv hülyék...
2019. ápr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Édesjóistenem...

Oké. Alap dolog lenne, és a csapból is ez folyik, hogy nem küldünk magunkról meztelen képet. (Ami ráadásul 18 éves életkor alatt komoly bűncselekmény is.)

Ha egy kicsit jobban átlátnád a világ összefüggéseit, könnyen rájöhetnél, hogy aki szeret, az pucér kép nélkül is szeretni fog. És arra is rájöhettél volna, hogy mondjuk akit előtte ejtettél pofára, az nem biztos, hogy őszintén és őrülten szerelmes beléd.

De nekem ez a mérhetetlen éretlenség tetszik. Szerelmes vagy belé, de elvből passzolod. Mégis mit vársz ezután, hogy te leszel álmai nője? Bocs, hogy ezt mondom, de a saját csapdádba léptél. Vond le a tanulságot: ne játszmázz. Őt meg felejtsd el.

2019. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jesszus kérdező... Nálam már a "crushom" meg a "bonyi" is kiverte a biztosítékot, na de, hogy 17 évesen ennyire hülye legyen valaki, mint te...
2019. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

miért nem jó a kiszemelt szó? fáj? nem tudod kimondani?


Tisztázd vele a helyzetedet, s utána annak megfelelően tedd a dolgod... egy év múlva szavazhatsz... elszomorító

2019. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!