Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan srácba aki nem engedi meg magának hogy ugyanígy érezzen irántam. Tudja hogy tudom. Ő csak alkalmit szeretne velem. Lefeküdjek vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
7 és fél év korkülönbség,én még szűz vagyok, nem volt komolyabb kapcsolatom, miatta sem. Több éve ismerjük egymást, ez alatt sokszor közel kerültünk egymáshoz de sosem feküdtün, nem tartottam helyesnek. Minden ilyen alkalomkor elhitettem magammal hogy talán most kapcsolat alakul, de részéről mondjuk úgy hogy ez nem felvállalható a korkülönbség miatt és lehet nem is működne. Ettől függetlenül kedvel, oda figyel rám,teljesen úgy viselkedk mintha szeretne. Mindez akkor ha véletlenül talalkozunk, olyankor mindketten megkívánjuk a másikat. Megint beszélgetünk és csóknál kötünk ki ha nem is szeretnénk...Gyerekes, nem akar felnőni, ezt nem is titkolja. És én is gyerekesnek mondhatom magamat, nem tudom hogyan viselnék egy komolyabb kapcsolatot. Szeretnék lefeküdni vele, még ha mindezzel tisztában is vagyok. Most úgy gondolom készen állok rá, egyedül attól tartok hogy tapasztalatlanság miatt megrettenek amikor oda kerülünk. Jól ismerjük egymást, nem kell ilyesmivel számolni hogy nem bánna "megfelelően" egy szűzzel. Ezzel talán le tudnám zárni mindezt (idővel valahogy tovább lépnék), amit többször is megpróbáltam csak az egyetem miatt újra és újra összefutunk, akarva akaratlanul is. Egyikünk sem érti mi van közöttünk... megtegyem vagy ne? kérlek normális válaszokat, tanácsokat adjatok. Nem bánnám ha kort és nemet is irnátok. Köszönöm. (20/L)
2016. júl. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Hasonló helyzetbe vagyok, fiúként...
2016. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok, szerintem ne tedd meg. Ha lefekszel vele pont hogy nehezebb lesz tovább lépned, én is már úgy éreztem összejövök a lánnyal, volt csók is stb, és akkor kezdtem el még többet érezni iránta azóta is szar, pedig több mint félév eltelt azóta.

20/f

2016. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most azt is tudom hogy hol és milyen környezetben fogunk találkozni, alkalom lenne rá és egyébként is szeretném elveszteni. Te fél éve, én 4 éve húzom ezt. Köszönöm a tanácsot, én ugyanezt mondanám neked...ne nyújtsátok hosszabbra mert túl sok időt veszítetek el vele. Én nem tudom még hogy lesz...
2016. júl. 16. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megteszed, csak egy ri.banc leszel...
2016. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem 20 évesen már a 7 egyáltalán nem sok korkülönbség. Eléggé gyenge kifogás a srác részéről, ergo nem érdemel meg. :( Ilyenkor mindig arra kell gondolni, hogy lesz jobb, még ha nem is hiszed el! ;)


Az, hogy megteszed-e, vagy sem.. Neked kell eldönteni! Ha már mástól kérdezed, biztos vagy benne, hogy akarod? Gondolj át mindent!!! Most légy önző, és gondolj magadra elsősorban!

2016. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!