Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan fiúk vannak akiknek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk vannak akiknek ha tetszik is egy lány, nem szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, de ő nem nagyon szokott magától hozzám szólni,pedig ha szólok neki akkor feltűnően kedvesebb mint más lányokkal. Nem tudom eldönteni hogy most azért nem szól mert nem mer (hogy ne égjen be mondjuk) vagy csak amúgy sem akar velem beszélgetni. Szerintetek miért lehetséges?

(Ha valakinek van jó ötlete vagy akár tanácsa hogy mit csináljak akkor írjon nyugodtan privátban, jah és m


2019. ápr. 9. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A fő kérdésre a válasz engem is érdekelne!
2019. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehet, hogy nincs elég bátorsága kezdeményezni. Általában a normálisabb, visszafogottabb, megfontoltabb fiúk nem bíznak annyira magukban, hogy megpróbáljanak lépéseket tenni.

Ha nem akarna veled beszélgetni, azt észrevennéd amikor te kezded a beszélgetést.

Ez persze egy kívülálló véleménye. Remélem valamit azért segít.

2019. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is félős fiú vagyok és nem merek beszélni azzal aki tetszik.

Néha nézem vagy köszönök

2019. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak ilyenek. Azok általában félénk fiúk szoktak.

Ezt ugy tudod megállapítani, hogy odamesz beszelgetni, és akkor szegyenlosen viselkedik és szivesen beszel veled.

2019. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában olyan fiúkról derül ki, hogy tetszettem/tetszek nekik, akik egyébként annyira nem keresik a társaságom... szóval lehetséges. Elég fura és bosszantó eset, de ez van. Nekem azt mondták erre, hogy azért nem lépnek vagy közelednek, mert félnek, hogy valamit elrontanak és inkább csak hagyják, hogy a dolgok maguktól történjenek. Lehet az a fiú is így van vele. Inkább nem lép semmit, mintsem tönkretegyen mindent.
2019. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
fiú vagyok szóval valamennyire jobban átérzem a dolgot.. én általában a számomra észbontó lányok társaságában nem tudok miről beszélni és ez idegesítő szvl. van ebbe valami viszont nem biztos hogy bejösz neki..kérd meg a haverját hogy kérdezgesse őt a témában először csak hogy kik jönnek be neki utána meg konkrétan említsen fel téged neki és akkor megtudod hogy mizu.
2019. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2019. máj. 3. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!