Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nemtudom hogyan próbálkozzak nála. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Szóval...ő az egyik legjobb lánybarátom (hívjuk Katának) legjobb barátnője (őt pedig Hajninak).Tehát Kata az osztálytársam ,míg Hajni az évfolyamtársunk. Ők ketten nagyon nagyon hasonlóak (funfact: régebben nagyon szerelmes voltam Katába de csak a barátság mellett maradtunk) és most Hajni a kiszemelt.

Egyszerűen nem tudom hogy hogyan kezdeményezzek mert félek már az elutasítástól. Az elmult 1 évben 6 olyan lány volt akivel majdnem összejöttem de valamiért az utolsó pillanatban meggondolták magukat. Rémisztően hasonló esetek voltak.

Először is csak annyit szeretnék tudni hogy ő mit gondol rólam. Mindig mosolyogva köszön, gyakran néz ha betéved Katához az osztályunkba és stb.

Tudom hogy ottvan Kata akitől bármit megtudhatnék, de mivel szinte már testvérek, biztosan elkotyogná Hajninak a dolgot.

Valakinek valami tipp hogy mit tegyek?



2019. ápr. 2. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tetszel Hajninak.

Hogy mit tegyél? Jó kérdés

Hívd el randira,csak egy kis kettesben töltött időre.

2019. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elhívám de még alig beszéltünk...egy kicsit fura lenne ezzel nyitni
2019. ápr. 4. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hagyhatod, hogy az előzetes csalódások befolyásoljanak, próbálkozni kell, jobb egy "hoppá" mint egy "mi lett volna ha", ha tenyleg tetszik a lány akkor ne a barátnőjén keresztül tudakold meg, hogy ő mit érez az nagyon bárgyú, menj oda hozzá, a tökös fiúkat szeretik a lányok, nem kell egyből randira hivni, csak simán valami hülyeségről elkezdetek dumálni, (a suli egy kimeríthetetlen témakör) legyél laza, spontán és magabiztos ha te nem hiszel magadban akkor ki fog? Biztos menni fog, ha meg nem akkor elesel, felkelsz és mész tovább ennyi, ez az élet,de biztosítalak nem fogsz macskákkal meghalni ;)
2019. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A baj csak az hogy borzasztóan kevés a lehetőség arra hogy csak úgy odamenjek hozzá, és ha van is akkor is ott vannak mások és az nem egy könnyítő tényező.
2019. ápr. 6. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!