Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha két napja egy másik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két napja egy másik fiú van a fejemben folyamatosan, akkor nem szeretem a páromat?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szereted. Pláne, hogy ezt a kérdést fel kellett tenned, hogy más mondja meg, mit érzel.
2019. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért ennél kevésbé fekete-fehér a szituáció.
2019. ápr. 12. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
A lényeget le lehet szűrni ennyiből is. De akkor írd le bővebben a helyzetet.
2019. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de igen szeretheted. nekem is volt ilyen pillanatnyi fellángolásom. mert abban az időszakban megkaptam attól a lánytól azt a figyelmet amit a barátnőmtől nem. utána helyre jöttek köztünk a dolgok és soha nem gondoltam rá többet.
2019. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha azért jár a fejedben, mert ki akarod nyírni vagy valami hasonló akkor nyilván nem baj. Ha vonzalmat érzel az már gond.
2019. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pont hasonló kérdést szerettem volna kitenni. Szerintem ez még semmit nem jelent. 2 nap lehet simán csak egy átmeneti időszak is. Ebben a korban hamar "kacsingatunk" mások felé, ami addig a pontig normális, amíg nem kezdünk el konkrétan ismerkedni az adott személlyel. Bár ez attól is függ mennyire ismered a plátói szerelmedet, mert ha csak egy idealizált kép él a fejedben róla, annak könnyen csalódás lehet a vége. Ha igazán mély érzelmeket táplálsz a jelenlegi párod iránt, biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül elmúlik ez az érzés és csak pillanatnyi fellángolás részese vagy. Nálam is csupán erről lehet szó, mert a kiszemeltemről konkrétan semmit nem tudok a nevén kívül. Tudom, hogy el fog múlni, ismerem magamat. Számtalanszor éreztem már azt, hogy "hű de szerelmes vagyok" miközben nem is ismertem az illetőt. Viszont a mostani és első barátommal már szinte mindent tudunk egymásról és ez a fontos, nem egy vadidegen.
2019. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 De La Cruse ***** válasza:

Ha nem te vagy a saját fejed ura, hogy arra gondolj akire akarsz akkor vissza kell venned az uralmat a saját életed felett.

Verd ki a fejedből azt a valakit.

Sokan vannak bombasztikus hatással másokra, és ezeket az antrékat és beszélgetési technikákat és a lenyűgözéses viselkedéseket, Budapesten kőkemény pénzekért oktatják.

Agykontrolltanfolyamok, meg ehhez hasonlók mennek a szabad piacon ami főleg azokat teszi tönkre akik használják ezeket de addig másokra is negatív hatással vannak.

Szóval ha a férjed másodrangú lett akkor kicsit baj van.

Most elhatározást kell hoznod, hogy számodra a családod és a férjed lesz az első és nem hagyod tönkre menni sem az életedet sem az érzelmeidet egy idegenért.

2019. ápr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Klesitz Béla válasza:

Üdv.

Akkor bizony nem a teljes szerető érzéssel.

2019. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet kettőt is szeretni! Hosszú távon is. Csak igazságosan kell megosztani magad köztük. És mindegyiknek megadni amit kell.
2019. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!