Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy van 1 lany😅 már kb 7 éve jóba vagyunk szinte legjobb barátom, de hát sajnos elég régóta érzem hogy nekem sokkal több kéne mint barátság. De tudom hogy ő nem akarna 😅 mert igazabol volt mar csok is de az meg ugy sikeredett hogy folyamat mondta hagyjam beken ilyenek. De ilyen 1 het mulva kibekultunk, aztan nem mertem oszinten elmondani szoval ilyen viccesen kozoltem hogy "legyunk mar szerelmesek"😅 de o olyan hatarozott nemet mondott kisse flegman hogy csondbe maradtam. Szoval biztosan most sok lehetoseg nincs mert o nem akar tobbet meg ilyenek ahogy ebbol levaghato csak nem tudom.Mert elvesziteni nem akarom, de ha oszinten bevallom akkor az lesz es az gaz😅

Tudnátok tanácsot adni.?


2019. ápr. 13. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nem lehet komolyan venni téged és az írásodat ha folyton örömkönnyes fej a reakciód a saját írásodra...

2. Mégis mit vársz, mit mondjuk? Nem kellesz neki és nem is fogsz! Vagy maradj a barátja és törődj bele, vagy még az se, hameg akarod kímélni magad.

2019. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát....az a "legyünk már szerelmesek" nem volt jó ötlet főnök.

Az emberek nagy része nem hiszem hogy viccnek vesz ilyen dolgokat.

Tedd magad a lány helyzetébe (mivel 7 éve ismered ez menni fog) és gondold át az egész helyzetet.

2019. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!