Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a fiunak az alabbiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a fiunak az alabbiak alapjan? 17/l

Figyelt kérdés

A fiu tobb evvel idosebb nalam, es baratok vagyunk. Nagyon joba vagyunk baratokkent, ha elmegyunk valahova, vigyazunk egymasra, sokat beszelunk, rohogunk, poenkodunk, nagyjabol ismerjuk egymas baratait, meg nyitottak is vagyunk megismerni. Jofej :) amikor talalkozunk hosszasan a szemembe nez, mindig mosolyog, ha meglat. Ahogy en is. Nem tudok haragudni ra sosem, es o is ilyen.

Ha mas fiuval vagyok, akkor hirtelen ott van tavol. Mas fiurol beszelek, akkor temat terel.

Erdeklodesi kor, meg minden passzol.



2019. ápr. 14. 13:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Apropo. En is igyekszem viszonozni, keresem a tarsasagat, kozeleben vagyok, a rakerdezesen kivul mivel derithetem ki nyilvanvaloan?
2019. ápr. 14. 13:13
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen terszel neki, csokold meg
2019. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki eléggé nyilvánvaló a megnyilvánulása már :D
2019. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, de hogyan adjam tudtara? oleljem at? vagy bucsuzasnal mit javasoltok?
2019. ápr. 15. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Probaljatok egy talalkozas akalmaval egy nyugodt pillanatot kialakitani amikor csak ketten vagytok.

Akar el is mondhatod neki, nincs benne semmi gaz vagy pl csak leultok es rahajtod a fejed. Erezni fogja es ha o is ugy erez akkor lepni fog hamarosan.

2019. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ooo ez cuki :) ezt fogom tenni, illetve az jo ha talalkozaskor atolelem?
2019. ápr. 24. 00:29
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem romantikázni akar,jó keményen meg akar kefélni mivel minden csaj csak ezt akarja,engedd,hogy jól megba..szon!
2019. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem volt meg soha baratnoje, semmilyen kapcsolata sem. Epp ezert nehez :( pedig annyira szeretem ezt a fiut ^^
2019. máj. 23. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó előtti kommenthez tenném hozzá, ha ráhajtod a fejed a fiúra várj pár másodpercet.

Ha nem lép kérdezd meg tőle hogy mit gondol rólad milyen kapcsolatban vagytok (baráti vagy esetleg több)

Ha te szereted a romantikát és a srác is akkor nem kell mitől félned, de amúgy a fiúk többsége (pl én is) nagyon tudunk örülni ha nem nekünk kell megkérdezni hogy most mi van köztünk.

Nézd meg itt GYIK-on mennyi kérdés van ezzel kapcsolatban hogy mennyire nem megy a fiúknak :D

2019. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4

"Igen, de hogyan adjam tudtara? oleljem at? vagy bucsuzasnal mit javasoltok?"


Szopd L€ a f@szát, abból szerintem sejteni fogja

2021. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!