Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Icula nevű felhasználó kérdése:

Kezdek megszeretni egy srácot. Egy gyakorlati helyünk van honnan tudjam hogy tetszem neki?

Régen az osztálytársam tetszett neki. De most szerelmi tanácsokat add neki, megkérdezték hogy hogy nekem tetszik-e ő. Erre azt mondtam nem mert ő is ott volt. Félek azt hiszem. Azóta megváltozott a kapcsolatunk.Hogyan adjam tudtára hogy tetszik nekem? Hogyan derítsem ki hogy neki tetszem?

ápr. 16. 08:37  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem csak élvezd a társaságát! Aztán majd lehet ki alakul valami köztetek.

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 16. 10:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miert van az, h nem tudok megszeretni egy fiut egykonnyen, es emiatt nincs baratom? Mert ha nem mondok igent rogton egy het utan, h a baratnoje legyek, akkor keres mast?
Egy sraccal a neten ismerkedtem meg. Mar szinte minden nap beszelgetunk, skypeolni is szoktunk es en egyre jobban kezdem megszeretni. Csak az a baj hogy nagyon messze lakik....
Van egy fiu akivel talalkozgatok es tetszik es kezdem nagyon megszeretni. Sot. Nagyon megfogott. Es most beszelgetek meg valakivel aki mas tipus de o is nagyon szimpatikus es...
Mit csináljak? Együtt járok egy sráccal, de azt hiszem kezdem túlságosan megszeretni a legjobbarátomat. Akit viszont nem akarok elveszteni amiatt, ha esetleg lesz valami köztünk....
Szerintetek képesek a fiúk időközben megszeretni egy lányt?
Miért nem tud megszeretni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!