Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Miért csináljátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Lányok! Miért csináljátok ezt? Bővebben a leírásban

Figyelt kérdés

Pár lány ismerősöm mondta hogy több fiúval is csak úgy játszadoztak, már akkor is amikor a fiú komolyabban érez és amikor szinte szerelmes lesz belé, akkor ejtik. Megkérdeztem az egyiktől hogy ez mire jó, miért csinálja. Erre azt mondta hogy “hát nem tudom, csak úgy”. Holott semmi olyat nem tett a srác amivel kiérdemelte volna. Sajnos ezt velem is megtette egy lány, hosszú hónapokig csak etetett, de nem csak engem, hanem az alatt az idő alatt mást is, aztán olyannal jött össze, akit nem is szeretett, csak hogy “ne legyen egyedül”. Amint szétmentek már jött is a következő, vele még együtt van, de ki tudja meddig. Ezzel most nem általánosítani akarok, tudom hogy nem minden lány ilyen, de egyre több ilyennel találkozom. Lányok, csak azt mondjátok meg, hogy miért teszitek ezt(már aki)?

17-18 korosztály


2019. ápr. 16. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom megindokolni, és szerencsére nem nagyon ismerek ilyen lányokat. Lány létemre nem tudom miért ilyenek.


Biztos azért mert egy rossz kapcsolat miatt már nem becsülnek meg egy ujjabbat. Vagy esetleg csak ilyen viselkedést láttak a szüleiktől. De szerintem csak a te környezetedben jellemző ez a lányokra.

2019. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ego novelo nekik?! talan
2019. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Lányként írok. Az ilyenek csupán az egójukat akarják ezzel növelni, kell nekik a visszajelzés és a tudat, hogy ekkora hatalmuk van. Nem akarnak, illetve nem való nekik még komoly kapcsolat, csak valaki, aki érdeklődik irántuk.
2019. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!