Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez? Kifejtős választ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Kifejtős választ valaki ne csinaljatok belole viccet. Hova lehet ezt tenni?

Figyelt kérdés

Szoval 1,5éve legjobb barátok lettünk egy fiuval (kiskorunk ota ismerjük egymást mindig is jóban voltunk ) olyan szinten hogy heti 2x minimum nalam vagy nalla alszok/unk nagyon sokat vagyunk együtt. Már a szüleink is szóvá tették de tényleg barátok vagyunk. Mindig is részegen ölelkezünk puszilgatjuk egymást olyan mint ha tesók lennénk. Aztan most volt egy buli nem reg, setaltunk haza volt bennunk pia de azert eleg jol tudtunk magunkrol . Szoval picit ossze vesztunk még mielott elindultunk. Az uton mondta hogy alljunk meg beszélgetni aztán olyanokat mondott hogy nem igaz hogy nem veszem észre hogy olyanok vagyunk mint egy pár . Ugy viselkedünk. Csak nem csokolozunk es nem szeretkezunk.. (Baratok mondtak mar hogy szerintuk ő többet érez de én tényleg nem veszem észre semmi probálkozas nem volt még)

Na es még azt is mondta hogy miota joba vagyunk nem tud csajozni meg mindenkibe engem lát..meglat egy jo not az utcan es egybol eszebe jutok hogy neki “kotelessege van felem”ezt nem is ertettem.

Kiemelte hogy nem azt akarja mondani hogy szerelmes belem . Azota ezen agyalok es nem tudom hova tenni

A beszelgetes utan mondtam neki hogy figyelj ha teged zavar hogy sokat vagyunk egyutt es olyanok vagyunk mint egy par akkor valtoztassunk rajta..de azt mondta hogy nem szeretne ezen valtoztatni. Akkor volt hogy setaltunk a belvarosban este random megfogja a mellem a semmiből nézek rá mondom ez mi volt elkezdi barátok vagyunk most nincs ebbe semmi.

Azota volt megint egy buli a vallamon sirt es ecsetelte hogy mennyire szeret mennyire orul hogy vagyok neki egy pillanatra kicsit közel került hozzám a számat nézte végig de bejött valaki és mint ha semmi nem történt volna azóta sem beszéltünk erről..mi lehet ez?

Viszont most lesz egy szülinap és ott lesz egy (tudjatok milyen lany..)akit meghiv egy piara es az agyaba kot ki..azt mondta egy estere jo lesz neki tobbre nem..ahh kikészít ez az egesz segitsetek.. 19/L


2018. máj. 17. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Ti Földlakók vagytok vagy a Star Trek maraton egyik részéből szöktetek?
2018. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem kértem..
2018. máj. 17. 23:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mit mondjak?

Nézd, miközben egy fantasztikus svéd haverommal, Erik Tiemens-el beszélgetek, aki két Star Wars-on is dolgozott, megpróbálok 1-1 szünetben kikapcsolni az állandó melóból.


De ilyen hülyeségektől én is frászt kapok.

Mit feszít téged a srác?


Megfogja a melleidet, aztán lefektet valami hasztalan tyúkot?

Benne kéne rendbe tenni valamit, szerintem az nem oké, hogy itt vagy te, aztán ilyeneket csinál.

Ez szerintem nagyon súlyos lelki problémákra vall.

2018. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
91%
Téged miért érdekel hogy kivel fekszik le? Hiszen nem vagytok egy pár ugyebár.
2018. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tőből beléd van zúgva. :D Hogyha zavarná, hogy egy párnak titulálnak titeket, akkor távolságtartóbb lenne. Féltékennyé akar tenni az estés dologgal, ha jól sejtem, de így távolból sokat nem tudok neked mondani, az írásból ez jön le, de jobb, ha szemtől szembe rákérdezel, hogy mit is akar tőled jelenleg. :)
2018. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3; Ha nem érdekel ne írj. Felesleges idővesztegetés pihenj inkább.

4; nem az érdekel hogy kivel meg hogy miért hanem ha szerelmes lenne nem csinálná ezt.

5; köszönöm a válaszod.:/ Hát igen de akkor ha belém lenne zúgva csak nem feküdne le vele..viszont beszélni nem nagyon merek erről vele..félek hogy rá menne a barátságunk.

2018. máj. 18. 00:07
 7/20 anonim ***** válasza:
Én se értem ezt a srácot.. tokre el voltatok miért kell ezt ÍGY elrontani?? Olyan kis gonosz. Szerintem te is csinálj valamit hogy féltékeny legyen.. pl “bocsi nem erek rad mert randim lesz” dologgal.. találj ki valami! Remelem azért jól fog elsütni a dolog.. és ajánlom neki hogy ne feküdni n le azzal a csajjal mert ez már egy kicsit sok.. letszi írj hogy mi történt mert nagyon érdekes!
2018. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7; igen elvoltunk de nekem is volt a barátságunk alatt valakim már és neki is. Volt már hogy felhoztam neki egy pasit mindig mondta hogy hajrá legyen valami több aztán ott lyukadt ki hogy reméli a kapcsolat nem áll kettönk közé. (Pedig csak beszélgettem a sráccal meg talán 2-3x találkoztunk) de viszont az egyik fiu baratjaval eleg joban vagyok és arra is nagyon féltékeny ha kettesbe dumálok vele mindig kérdezi miről beszéltünk miért kellett elvonulni stbstb) irok mindenkeppen szombaton lesz a buli!:) koszonom neked is!
2018. máj. 18. 00:16
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Szerintem a leírásod alapján arra következtetek, hogy bizony totálisan szerelmes beléd. Ez egyértelműen vonzodás részéről.

2018. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A sztorit végig olvastam, de a hozzászólások közül nem mindet, így kezeljétek a hozzászólásomat légszíves! :D


Elsőnek is. Szerintem ordenáré nagy baromság ez a féltékenykedéses dolog. Én ahogyan tapasztaltam mások szerencsétlenségeiből ez általában oda vezet, hogy féltékennyé teszitek egymást, jól összevesztek, aztán megy a haveroknak / barátnőknek a brühühü. :D Az ő részéről is jó lenne, ha ezt a baromságot elfelejtené, amennyiben tényleg szeret és igaz volt az, amiket mondott.


Másodszor; nem tudnál rá hatni valahogy? Nem kell befolyásolni, csak nyögje már ki mire akar kilyukadni ezekkel a célozgatásokkal. Elég a körítésből, álljon egy kicsit a sarkára és mondja meg mi van. Ha fontos vagy neki legyen őszinte veled, azt hiszem ez nem túl nagy kérés.

2018. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!