Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esély egy olyan lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély egy olyan lánynál aki többször visszautasított már? Hogyan érhetem el hogy adjon egy pici esélyt?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2019. ápr. 18. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem.
2019. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak az első pár választ olvastam el, de már ellent kell mondjak. Ha elutasítanak, tudd meg, mi az oka. Ha megtudtad, változtass rajta. Minden kudarc előbbre visz, mert ilyenkor ébred rá az ember a saját hibáira. Mert vannak dögivel! Mindenkinek. De minél több kapcsolaton megy keresztül, annál többet sikerül levetkőznie, és jobb emberré, szerethetőbb partnerré válnia.

40 éve fél évig jártam egy nálam két évvel idősebb csaj, a gimi örökös szépségkirálynőjének a nyakára, pedig mind ő, mind az anyja megmondta, hogy soha nem esz esélyem. Lett! Egy évig jártunk, és akkor is nekem lett elegem belőle, hogy állandóan a külsejével van elfoglalva.

2019. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nos, általában nincs, és zaklatás, ha nem hagyod békên, valószínűleg a lány agyára fogsz menni, ha túlságosan rámenős vagy, lehet még ezt a minimális szimpátiát is elveszíted. De neked igazából nincs mit veszítened, ha nem zavar, hogy a lánynak kellemetlen, hogy ráerőlteted magad, nagy ritkán megesik egy-egy sikersztori, ha a lány amúgy olyan típusú, hogy sokat kell küzdeni érte és nehezen enged közel magához. Ennek ellenére szinte biztos vagyok benne, hogy nem ez az eset áll fenn, keress más lányt, akit érdekelsz, fölösleges olyan hajó után futnod, ami nem vesz fel, és megalázó is.
2019. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"fölösleges olyan hajó után futnod, ami nem vesz fel"


No meg, ha nem vagy Jézus Krisztus reinkarnációja, elég nehéz is... :-))


Egyébként meg az élet minden területére igaz a mondás;

Kétféle ember létezik. Az egyiknek sikerül, a másik (túl hamar) feladja.

2019. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed ő az igazi akkor ne add fel.

Ne ne zaklasd ami már nem elfogadtható és persze ne legyen erőszakos töltetű a kitartásod.

2019. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Keress másikat, az majd megvígasztal. Az önbecsülésed is ezt kívánná-ha lenne. A nők ritkán mondanak igazat, diszkréten leráznak. Van 1500 0000 0000 másik helyette! nyugodj bele! ha kellesz neki -akkor megkeres! nehogy várjál már bárkire is hónapokat! a mai világban? a végén ő fog téged ezért lesajnálni ! max ha szemét volt veled, vmiben becsapott, akkor égesd le a baráti körében. vagy a face-en. Bocsika, tapasztalt ffi vagyok és azt látom, hogy ma sok nő nem is tudj amit akar, párkapcsolatot vagy csak pár numerát ajándékokért. szolidnak tűnő diáklányokról kiderül: prosti, férjezett nők szeretőt tartanak, és soknak csak a BMW-s szőke kigyúrt herceg jön be, aki nyomja őt pénzzel is, nem csak a spermájával. de szurkolok neked! ne add fel az új nő megtalálását!
2019. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!