Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért van az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy nektek csak az olyan fiúk jönnek be akik isznak drgoznak? Miért nem kellenek a jók?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Mert azok nem normális csajok...
2019. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem jó csajok közt keresgélsz...
2019. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem jönnek be az iszákosok és drogosok, de köszönöm hogy eldöntötted helyettem hogy nekem ki tetszik.
2019. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Nekem se jönnek be. Sajnos már nem nagyon találok normális srácot csak akik isznak , drogoznak! Egyáltalán nem vonzó.
2019. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem se jonnek be az ilyenek de mindegy
2019. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ki mondta neked hogy a lányoknak ilyen srácok jönnek be?Egy normális lánynak nem jönnek be az ilyen srácok.

16L

2019. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Légyszíves ne általánosíts!Ezek szerint,te még csak olyan lanyokkal találkoztál/lányoknál próbálkoztál akik rendes "tini pics@k".Ha nem csak a kivágott felsőjű lányokra szegezed a szemed,hidd el látni fogsz sok normális lányt is,akik nem az ilyen palikra buknak!
2019. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Hmm nem iszom sosem buliztam sosem drogoztam nem cigizek..es megis eleg vagany formanak szamitok ;) 36ffi bp
2019. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
8: Aha, azért próbálkozol gyakorin a tini kategóriában mert olyan vagány vagy, mi? :D
2019. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Mi ez az általánosítás kérem szépen? :D

Nem tudom te milyen körökben mozogsz, de sajnállak ha még csak ilyennel találkoztál.

Nálam pl olyan szóba se jöhet, mégcsak barátként se, aki drogozik. A cigit is eszméletlenül gyűlölöm, ez is kizáró tényező. Az alkohol azért nem, mert azt lehet kulturáltan is csinálni, de az olyan akinek az az egy célja van az életben hogy legyen péntek este aztán zsa berúgni, az megint csak kiesett.

2019. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!