Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért szeretik azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik azt, ha megalázzák őket, és semmibe veszik? És miért az ilyen fiúk kellenek nekik?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és eddig nem volt még barátnőm. Próbálkoztam sokat, a legtöbben átlag felettinek mondanak külsőre, mert nem vagyok csúnya, magas vagyok, értek az öltözködéshez, és a megjelenéshez.

Úgy vélem, az egyetlen bajom az, hogy a kiszemelt lánnyal mindig kedves vagyok, és normális. Eljutottam most egy lánnyal végre 3 randiig, aztán nem akart többet. Sajnos belészerettem, és éppen emiatt, hogy vhogy túléljem, elkezdtem mindenféle lánnyal beszélgetni, hogy lefoglaljam magam. Sajnos a helyzetem nem rosszabb, mert nem találtam hasonló, vagy akár jobb lányt.

Viszont azt vettem észre, hogy kicsit a kiábrándultságom, és a kedvem miatt is, totál másképpen beszélek velük. Igaz, azért is, mert nem igazán tettszenek. Néhol, szinte kutyának nézem őket. És akikkel ezt csinálom, tapadnak rám. De annyira, hogy szinte le se lehet vakarni őket. Megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy miért kell nekik egy olyan srác, aki megbántja őket, és semminek tekinti. Sokan írták, mondták hogy ez tényleg így van, de most én is meggyőződtem róla. Miért kell ez a lányoknak? Miért nem egy olyan énem a nyerő, aki törődne, foglalkozna, megbecsülné, de legfőképpen szeretné őket. Miért az a stílusú kell nekik, ahonnan csak a fájdalmat kapják? Valaki tudja ezt esetleg? Ha bunkó szemétláda vagyok, hamarabb lesz barátnőm? És ha igen, később is annak kellene maradnom?

Köszönöm a válaszaitokat.



2016. márc. 1. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
azert hogy az atlagos de rendes fiuknak elmenjen a kedve az elottol is
2016. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, nyilván nem mindenkinek ez a stílus jön be. De, valószínűleg azért,mert ha már az elején játszod a hős szerelmest,unalmasnak fogsz tűnni. Nagyon sokan szeretik,ha egy kicsit elérhetetlen a másik,küzdeni kell érte,akkor ott a sikerélmény,hogy hehe, az enyém lett,nem a tiéd te másik kis ribi. Próbálhatod ezt is,hogy az elején kicsit kéreted magad,persze ez a lány személyiségétől függ.


28N

2016. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a bunkó parasztok jönnek be... Nagyon nem. Szerintem semmi baj nincs veled :)
2016. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
63%
Hasonlót én is tapasztaltam. Ha egy lánnyal túl kedves vagy, akkor az lesz a benyomása, hogy unalmas pasi vagy. Ha viszont könyörtelenül rámutatsz az ötletei, gondolatai hibáira, akkor teljes figyelmet fogsz nyerni nála. Ezt az első benyomást aztán rendkívül nehéz megváltoztatni. Teljesen ellentétesen működnek, mint mi fiúk. :)
2016. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

ha vékonyan megkened vajjal a kenyeret, raksz rá kevés mézet, ugye finom?...

ha megborítod ugyanezt a szelet kenyeret mézzel úgy, hogy a könyöködön is folyik a méz, ezt kellene megenned, az már undorító, vagy legalábbis nem finom.

2016. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha te tényleg 22 éves vagy, akkor ideje lenne felkeresned egy pszichológust!
2016. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

5:


Ez a marhaság mi akart lenni, hasonlat??:DD

2016. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 3 randi alatt eljutottatok a csókig? Ha nem akkor ne csodáld, hogy ennyi volt. Egyébként sok sikert! :)
2016. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az a véleményem, hogy lehet, hogy a lány meggondolta magát, igaz, eljutottatok 3 randiig, mert valószínűleg még nem volt tisztában az érzéseivel. Jól is érezte magát, de nem is volt benne elég nagy a szerelem, inkább csak tetszés. Ez sokszor emberre válogatja. Nem minden lány az erőszakos durva fiúkat szereti. Ennek ehhez semmi köze. Sajnos álltalában a helyes fiúk (sok esetben) undokak, szeretik behülyíteni a csajokat, mert egy ujjukra 100 csajt összeszednek és sok lány már elájul csupán a kinézetüktől, és mire észbe kapnak, már ki vannak dobva.

És igen ehhez mi lányok nem vagyunk hozzászokva, hogy nem elég, hogy helyes, de még kedves, udvarias is, :D ezért nem merünk közeledni, mert igenis a többség az a kedves/udvarias ápolt normális fiúkat szereti.

Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz.


És ne legyél bunkó, hidd el, senki se marad egyedül, te sem fogsz :)

2016. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem arról van szó, hogy unalmas aki az elején már nagyon kedves, inkább az hogy megijeszt. Oké, legyen kedves, de ki lehet kergetni a világból a tapadós fiúkkal :D Csak hát, ez is változó, hogy kinek mi a tapadós. Azt viszont cáfolom, hogy a bunkó pasik bejönnének, annyi ilyen emberrel találkoztam már, hogy az ilyen fiúkkal szóba se állok ha nem muszáj.


Érdekesség! Van egy fiú aki 1 évvel fiatalabb mint én, szeptember körül azt hittem, hogy tetszik, aztán baromi sokszor hisztis és bunkó volt, folyton leszólt mindenért stb. és így jó gyorsan ki is ábrándultam belőle. Azóta olyan rideg meg paraszt vagyok vele amennyire nem szégyellem, és tapad rám mintha én lennék az egyetlen lány a világon..nagyon idegesítő :D

16/L

2016. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!