Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelenthet ez valamit? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez valamit? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 7 hónapja visszautasított de most újra elkezdett nézni órán. Jelenthet ez valamit? Nem kereste a szemkontaktust, amikor ránéztem egyből elpillantott. Majd elkezdtem nézni folyamatosan és amikor rám akart nézni egyből elfordult.(észrevette hogy nézem,nem akart szemezni)

Szerintetek? Nemsokára szeretnek vele beszelni kettesben emiatt, ajánlatos vagy mégsem? Várjak további jeleket tőle és majd utána?



2019. ápr. 22. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárki elbambulhat néha órán, szerintem ez nem jelent semmit, várnék még a helyedben
2019. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várjál nyugodtan, így a leírtakból még jelnek se nevezném.
2019. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem konkrétan a te sztoridra illik, de en is ismerek olyan lanyt aki elutasitotta a fiut majd honapok mulva (mikozben mar baratja is lett) meg mindig erzett a fiu irant.
2019. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelenthet is valamit, meg nem is.

Ahogy előttem javasolták: várj még kicsit. Ha valamilyen jelzését bátorításnak gondolsz, közelíts feléje. Aztán vagy veszi a lapot, vagy ismét elutasít. Ezt az esetet aztán vedd véglegesnek.

F.

2019. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :D

Igazatok van várok még.

Egyébként az elsőt is véglegesnek vetem amíg nem kezdett el nézni.

2019. ápr. 25. 17:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Jöhet meg :D
2019. ápr. 25. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!