Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgoztátok fel azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel azt, hogy szakítottak veletek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nincs általános recipe, mindenkinek más


de alapveteőn idővel múlik a katyvasz, amit olyankor érzünk


nekem a magányos túrázás és a baráti beszélgetések segítettek

2019. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből az jön le, hogy veled is... De ahogy 1-es mondotta, erre tényleg nincs egyedi recept. Függ attól, milyen személyiség vagy, milyen jellegű volt a kapcsolat, hogyan történt a szakítás, és a többi. Van, akit egy életre taccsra tesz, van, aki lerázza.
2019. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó módszerem, sokszor elhagytak, legfőképp ok nélkül, vagy mert ,,jobbat" találtak nálam. Most, hogy így a témánál vagyok, át kell gondolnom, miért is olyan ,,rossz", ha szakítanak velem. Mit sajnálok? Azt, aki képes volt engem annak ellenére is ellökni, hogy mindent megadtam Neki? -Nem, nyilván nem fogom sajnálni az ilyet, nem érdemli meg. Az érdemli meg a sajnálatot, akivel azért szakad meg a kapcsolat, mert rákényszerül, vagy ha esetleg valamilyen betegsége van, és szenved. Na az érdemli, hogy sajnáljam. De aki érzéketlen, az menjen csak messzire. Magamat meg nyilván nem sajnálom, az olyan szánalmas dolog... Szóval, mi is a gond? Nem hiányozhat, ha így viselkedett, nem szeretheted, de még csak nem is gondolhatsz rá... Nekem mindig sikerült percek leforgása alatt ,,feldolgoznom" ezt, mert nincs mit sajnálnom. Ha úgy lett volna vége, hogy pl én hagyom el, akkor lenne okom sajnálni, mert Ő miattam szenved... De ha Ő teszi ezt meg, szenvedjen helyettem! 17L
2019. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Idő
2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már 1 hónapja szakítottunk, de nekem annyira a szívemhez nőtt, hogy minden nap nagyon sokat gondolok rá azóta is.

:(

2019. ápr. 26. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehezen ment, hogy elfelejtsem. Míg nem beszéltük meg (jelzem más embernek köszönhető ez is) addig mégjobban kivoltam. Kerestem a miérteket 4 hónapig. Utána jött a feldolgozás része. Végülis nekem is az idő segített, de nagyon kegyetlen időszak volt. Első nagy szerelem, hazugság, gerinctelenség minden egybe tudjátok. DE ilyen emberekért kár egy könnycseppet is ejteni :) amennyibem a te volt párod is ilyen ne bánkódj :) csak uralkodj magadon nehogy leköpd az utcán :D (persze, ha nem ilyen ne vedd komolyan csakk vicc volt😂) 17/L
2019. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, egy hónap? Azt képzeld el, hogy 15 évig együtt vagytok, aztán megcsal, szétmentek, két évig semmi, aztán egyszer csak újra ott álltok egymás előtt, mert képtelenek vagytok mással élni, és folytatjátok...
2019. ápr. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sport, edzés, és mivel zenélek, így az is nagyon sokat segített. Függ attól is, hogy első volt-e, vagy volt-e már előtte más. De ahogy írják, mindenkinek más
2019. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Én elkezdtem rendszeresen futni (7,3 km egyhuzamban), és most tanulom a Python programnyelvet. Remélem elvonják majd a figyelmem amennyire kell.

Aki még szeretne írni, nyugodtan írjon a kérdéshez! Várom a többi választ is.

2019. ápr. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!