Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom most mit akar tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom most mit akar tőlem a srác? (többi lent)

Figyelt kérdés
A fiú 20 éves én 18 éves lány vagyok. Bevallottuk egymásnak az érzelmeinket hogy szeretjük egymást,csókolóztunk is de utána miután hazakísért másnap kaptam tőle egy smst hogy ezt nem csinálhatjuk ,és azóta nem igazán beszélünk,van mikor összefutunk így baráti társaságban de akkor vagy bunkón viselkedik vagy úgy csinál mintha semmi nem történt volna. Nem tudom hogy most én rontottam el valamit vagy mi a baja ?

2019. ápr. 29. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

"ezt nem csinálhatjuk"

Nem rontottál el semmit, de a miértjét csak ő tudja. Tippelni felesleges. Próbáld meg vele megbeszélni.

2019. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már nem egyszer ,de ha felhozom akkor mindig eltereli a témát vagy ott hagy .
2019. ápr. 29. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szorítsd sarokba, mond el neki, hogy nem érted az egészet és magyarázza el. Ne adj lehetőséget neki elmenekülni a válasz alól.
2019. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a hármas tanácsa sem sikeres, akkor pedig bármennyire is nehéz, felejtsd el és hagyd az egészet mert nem lesz semmi sem belőle, és csak a saját idődet pazarlod.
2019. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!